• önümüzdeki 5 günlük süreçte en x3 yapmasını beklediğim cryptocurrency.

kaynak: 4 haziran- 6 temmuz 2017'de yaptığı hareketle, 29 aralık 2017'den 30 ocak 2018 arasında yaptığı hareket neredeyse aynı. grafik

ytd: not

edit: son bir hamle olarak, 3700-3800 seviyesine çekilip oradan amansız bir tırmanış yapmasını bekliyorum. daha önce bunu yaptı diye tekrar yapacağı beklenemez ama uygun koşullar oluşursa umutluyum, herkese bol şans.
  • yeni nesil bir kripto-para ve platformu. 3 saniyelik blok süreleri ve şimdilik 100k tps işlem kapasitesi ile iddialı. ayrıca platform üzerinde entegre bir dağıtık exchange de mevcut.
    bitshares.org

bitshares platformu üzerinde çalışan exchangeler:
    openledger
    rudex

burada belirtilen erişilebilir performans 100000 tps. tabi bu, bu işlemleri kaldırabilecek bir network ve cpu gücü ile mümkün.

burada yapılmış olan test sonuçları da şu anki halinin bile rahatlıkla 1000lerce tps kaldırabileceğini gösteriyor. (klasik btc'nin maksimum 7 tps yapabildiğini belirtmek gerek)
  • yukarıya doğru güzel yönlendi 33 den girmiştim 42 yi aşabilirse 50 görmesini bekliyoruz bakalım hayırlısı ytd
  • bitshares (bts) uzun vade tahmini :$342

https://steemit.com/…-bts-long-term-forecast-usd342
  • elimde 678 adet bulunan coin bir an önce sıçrama yapsa da şu fakirlikten kurtulsam yav. kanadaya yerleşicem olm alsdlasşdşlasd. iki sene beklerim ben.
  • aynı ripple'da olduğu gibi bir grup 2 gündür sinsice alta çekerek fena coin topladı. 3501'i almıyor ama 3500 ve alta düşen her şeyi kademe kademe topladılar. 1-2 gün içerisinde ciddi zıplatacaklar. alt yapısı sağlam bir coin, bir gözünüz onda olsun, sıçrama yapacak.
  • an itibari ile binance'dan ufak bir miktar yatırım yaptım. destek noktasından tekrardan yukarı doğru fırlayabilir. kesinlikle kısa vadeli bir sıçrama beklemiyorum o yüzden yatırım tavsiyesi değildir.
  • bitshares geleceği parlak bir sistem decentralized bir borsası var gelecekte birçok şeyin decentralized olacağını düşünüyorum. facebook youtube borsalar vs vs.
  • kripto yatırımında çok kazandım çokta kaybettim artık bu işin gurusu gibi birşey oldum.

bts şuan btc paritesinde 230sts'lerde geziyor.

çok eski bir projedir 2014 yanlış hatırlamıyorsam bir miktar alınabilinilir şans vermek lazım :)
  • gelecegi olmayan cop kripto paralarin en saglam altyapiya sahip olanlarindandir.
hesabın var mı? giriş yap