şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: blitter)
 • hiçkimseyi tanımadığım bir ortamda, üniversitede derse girdiğim ilk gün kendisini, kısacık saçlarını ve postallarını görüp, "hımmm sanırım onunla tanışmalıyım, hatta sanmıyorum kesin tanışcam!" dediğim ilk kişi olmuştur. "iyi zaman geçirmek" deyimi onunlayken hissettiklerimin yanında çok yavan kalıyor. düşünsenize herhangi bir konuda -konuyu belirtmeden- yaptığım yorumları anlayabilen tek kişim o! ve evet fazlaca eko yaparız.
 • deli yuregin disi versiyonu, bi o kadar delikanli, bi o kadar guzel. pek bi sewindim zatinizi tanimakla.
 • cerkez kirmasi*, cercevesiz stickerin baskahramanlarindan, nese sahibi kisi.
  kendisiyle "salahiyetli bir kitap" uzerine derin kritikleri paylastigimiz;
  bit "o ne guzel toka oyle" ter.
  cok sevdim evet*.
 • ekşi sözlük kızlar zirvesindeki çinli çerkez..
  zirvede kronolojik sırayla "ne içiyoruz olm?", "hadi hadi sor!","hadi sitriptiz yapalım!", "oşııınsssss!!!", "ay çok yorulduk..", "hadi iyi geceler" ve hemen akabinde ertesi gün;"vera naber?", "cheja öldü galba..", "boyunsuz çıkmışım olm!", "hahaha" replikleriyle hayatımıza giren sevgili paranoyak.

  bit "senmişsin o ya hahaha" ter.
 • hafta içi iş iş iş, hafta sonu alkol, dans, oh bee nidacısı, çeşitli zirvelerde kaynaşılıp** pek bi sevilen, her konuşmada olm gidip içelim tekrar süper eğlenelim deyip deyip, bi tutturamadığımız, gaza geliyosun dikkat et uyarısına, oh oh ne dikkat etcem lan gelcem tabi diye cevap verebilen tek güzellik. bit"yürrü kim tutar seni"ter.
 • kesinlikle istekleri reddedilemeyen insan* canınız sıkılınca başvuru kaynağı***, süper önerilere*** süper cevaplar* veren bayen.
 • öncelikle henüz bu başlığa herhangi bir katılımda bulunmadığım için kendime yuh demek istiyorum zira ben bu insanı 96 senesinden beri tanımaktayım, bu kadar uzun zamandır tanımama rağmen hala da sevmekteyim (hayret).

  bitter sözlükçülerin yatağına giren sözlükçüler'de konuşursam çok kişinin başı yanar yorumunu yapmış bir insandır, ben ise bunca senelik arkadaşlığımızın hatırına esas onun hangi sözlük celebrity'lerinin yatağına girdiğini afişe etmeyeceğim (bu sefer baş harf bile veremiyoruz, o derece). evet o sırada belki yatakta kimse yoktu, belki o yatağın* sahibi misafir odasında yatmıştı ama let's take it literally*.
 • alkolü fazla kaçırdığı zamanlarda kaldırımda ayak kaldırım koordinasyonunu kaybederek havaya basmaya çalışan mor rengi ve kedileri seven.. iyi insan. bir de güldüğünde gözleri görünmeyen çizgi göz familyasından.
 • güneri civaoglunun yorumu çıkınca bundan sonra zaplamamama* ve hatta "ne yazmış bizim bitter acaba?" diyerek daha ilgiyle dinlememe sebep olan, eksi sozluk dedikodu hattında çalışan, inanılmaz eğlenceli, ve gerçekten kıskandıracak kadar ... olan suser.