• aci bir tur cikolata. benim cikolatadan nefret etmemi saglayan tur ..
  • süt, bal, fıstık gibi katkılar eklenmemiş durumda, cikolatanın has formu. lezizdir.
  • bayramda seyranda gelen cukulata paketlerinde dikkat ediniz bir sira bundan bir sira sutlu cikolatadan olur.sutlu kahverengiler biter siyahlar kabbak gibi ortada kalir.onlarla artik dama mi oynarsiniz tasomu oynarsiniz bilinmez.bazen pakedi acip ulan hic normali kalmamis dendiginde atarsiniz bi tane agza, o aci kekremsi tadi gelmeden yutmaya calisirsiniz.sutle yemeye gayret edersiniz ama nafiledir, bi boka benzemez bitter.

babalar bunlarin yenmemesine ifrit olur
    "olm sen agzinin tadini bilmiyosun, en guzeli hasi o ondan ye" derler.yemeyiz, amma dikkat ederiz peder de yemez, neden baski yapar anlasilmaz.

hastasi olan gurmeler viskiyle tuketmeyi tercih ederler, ve saraptan domates notalari duyarlar.ben bitter severim farkliyim trendindeki adamin evinde ki madlen cikolata pakedinden mevzu ortaya cikar.
  • ssg nin evinde de bi tane boyle paket vardi, dikkat ettim sira sira bitter duruyodu, hemen yazayim bu bilgiyi dedim de, sonradan bana muhalif olmak icin altina entry dosemesin.
    "bitter sahanedir, begenmeyen marvindir" demesin.
  • bitter cikolata cikolata demektir. eger cikolataya süt, fındık, fıstık fln ekleniyosa bu demektir ki cikolatanın kakaosu lezzetsiz ve acıdır
  • bitter çikolatadan sütlüye dönen münafıktır, 12 şekerli çay içendir, alkolsüz bira ve ihlasın kolasını içendir, tatli hardal yiyendir.
  • tiramisunun üzerine rendelenmesi gereken ve rendeleme işlemi sırasında elinize bulaşan çikolata türü.
  • herkesin yiyemedigi cikolata turu. mukemmeldir o ayri
  • cikolatali sufle yapımında da kullanılır.
    başkalarının sevmemesini yemeyenlerinki bize yani sevenlerine kalacağı için memnunlukla karşılamak gerekir
hesabın var mı? giriş yap