şükela:  tümü | bugün
  • ülkemizin önde gelen sanatçılarından serdar ortaç beyefendinin a milli futbol takımımızın euro 2016 macerası için hazırlamış olduğu şarkı

acı ama gerçek.

şu sözlerin güzelliğine bakar mısınız;

--- spoiler ---

bitti demeden bitmez
    gitti demeden gitmez
    şampiyonuz inşallah
    bizde bu ateş sönmez

--- spoiler ---

büyük turnuvalara katılamıyoruz diye hayıflanıyorduk, olası diğer felaketlerden kurtulmuşuz da haberimiz yok.
  • klibinde türkçe'nin katledildiğini gördüğümüz serdar ortaç şaheseri(!)

lan milli bişiy yapıyorsun, nasıl oluyor da türkçe imla kurallarına uymadan klibe şarkı sözü ekliyorsun? yetmiyor bunu da official youtube accountundan yayınlayabiliyorsun. malesef televizyon dünyamız cehaletten kokuşmuş insanlarla dolu.

kendi anadilini doğru düzgün yazmayı beceremeyen arkadaşlara bedava dilbilgisi dersi verilir. türkçe öğretmenin mezarında ters dönmüştür şu aşağıdakilerden ötürü.

1) "herkesden" değil "herkesten" (bkz: yumuşak sessizlerin sertleşmesi)
    2) "elma'nın" değil "elmanın" (açıklamak bile istemiyorum. ilkokul 2)
    3) "et'le tırnak gibiyiz" değil "etle tırnak gibiyiz" (bkz: #10422372)

allah sizi davul etsin ne diyeyim..

kulak pası silmek isteyenleri şöyle alalım. (bkz: bir oluruz yolunda)
  • bitmeden kapattığım işkence.
  • gülşen'in bangır bangır'ının sözlerini değiştirmek varken neden sortaç'a şarkı yaptırılır ki

not: şaka yapmıyorum lan bi düşünün, bi dinleyin şarkıyı
  • milli takım için serdar ortaç tarafından hazırlanmış, ama ne zaman dinlesem efkarlandıran karamsar şarkı. tamam takım ortada, çok umutlanamıyoruz ama bari marş biraz iddialı olsaydı. bitti demeden bitmez ne demek? her maç 80. dakikaya 2-1 mağlup girip son dakikalarda mı kurtaracağız totoyu?
  • 'bitti demeden bitmez
    hastalanır ama ölmez
    kendini bileni bize denk gelmez
    hayatında kaç maç izledin amk japonu'
  • güya türkiye a milli futbol takımını temsil edecek marşmış. ha siktir diyorum ha siktir. bildiğin türkçe sözlü bulgar chalgası bu lan. allah aşkına şundan ne farkı var: https://www.youtube.com/watch?v=6un9vt_58fc
  • rte nin seçim müziklerine benzettiğim milli takım marşı, şarkının bir kısmında, rte diyecekmiş gibi o açıdan beğenmedim.
  • loser avuntusu. milli takıma bula bula bu sloganımı buldunuz amk.
  • (bkz: bitti)