şükela:  tümü | bugün
 • kripto para piyasasının büyüklerinden biri. poloinex teki server sorunlarından kaçarken bulup çalışmaya başladım. birkaç gündür düzgün çalışıyor lakin işlem hacimleri düşük, alış satış polo kadar hızlı olmayabiliyor.
 • amazon güvenlik ekibinde yer alan kafadarların geliştirdiği, 90 dan fazla coinin alınıp satılabildiği, müreffeh pazar.
 • turk.net tarafından girilemeyen wesitesidir.
 • poloniex gibi bir al-sat kolayligi saglasa(arayuz acisindan) dusunmeden gecerim, cunku cok daha fazla coin var. ama polo isi biliyor, mis gibi sistem kurmus. diger hicbir coin borsasi bu kolaylik ve arayuze ulamamis durumda.
 • poloniex'le karşılaştırılması dahi bittrex'e hakarettir.
  komik olmayın.
 • crypto piyasasına girdiğimden beri ufak tefek kaçamaklar dışında sadık kaldığım borsa. bugün fork sonrası cüzdandaki btc kadar bcc vereceğini duyanların akın etmesi ve altta olanların da btc'ye dönmeye çalışması sonucu altcoinlerde kan banyosu var.

  polo* için çok güzel ve kullanımı kolay diyenler olsa da ben ona ne ısınabildim ne de kullanımı pratik geldi. cex.io ise ben yatırım yapacağım zaman gözdem olan borsaydı fakat türk bankalarıyla çalışmaması* ve damarlı bir komisyon eklemesi sebebiyle orayı da hiç kullanmadım.
 • sanırım sıçtı şu anda. kayıtlı şifremi kabul etmediği gibi password reset özelliği de yönlendirilmiş olan link yanlıştır lütfen mail adresinizdeki linki kullanarak giriş yapın tarzında bir hata veriyor. hayır ben password yenileme ekranına nasıl zaten dışardan giriş yapmış olabilirim ki.

  edit: "we are aware of login issues, investigating.
  we have temporarily disabled account logins while we investigate. ıf you previously recieved invalid username or password when attempting to logon do not panic and do not attempt to reset your password at this time." diye bir açıklama yapmışlar.
 • siteye telefon numaramızı nasıl yazacağın +90 xxx şeklinde mi? 3 e mail çöp ettim bir türlü sms gelmediğinden acaba yanlış mı yazıyorum.
 • neredeyse 1 gündür emir veremiyorum account_disabled hatası alıyorum. iletişime geçtiğimde de otomatik cevap atıyorlar hepsini yapmış olmama rağmen yok işte kimlik onayı telefon onayı falan. aynı sorunu yaşayan varsa yeşillendirsin. umarım sıkıntılı bir durum ile karşılaşmayız.
 • komodo coin'in sunumuna 3 saat kala 10dk'lık çökme yaşayan ve milleti paniğe sürükleten site. bu sırada coinexchange'de 118k satoyu gördü kmd.

  hadi poloniex'in ne bok olduğu belli de sen de mi aynı yollara girmeye çalışıyorsun be kardeşim.

  edit: an itibariyle panic sell yüzünden olumlu havanın amına koydular. sözde çakılma olmasa 90k-100k satoyu rahat zorlardık. umarım kmd konferansından güzel haberler gelirse uçuşa geçeriz.

  edit2: 85k'lardan 77k'lara kadar düştü.

  edit3: 65k civarlarında sabitlendi gibi şu an. birileri şu coin coderlara adam gibi sunum yapmayı öğretsin. bodrum katında annesi ile yaşayan potansiyel seri katil tipli geek gibi sunuma çıkınca olacağı buydu tabi. bir de btc'nin ani çakılması da etkili olmadı değil.