şükela:  tümü | bugün
  • yeni dijital para borsası, açılışa özel komisyon almadan işlem yapıyorlar. yoğun zaman dilimlerinde siteye ulaşılamıyor, bitcoin kısmı henüz tam manasıyla çalışmıyor, deniyoruz bakalım.

daha önceden bu domainin bir torrent sitesine ait olması ise büyük talihsizlik.
  • davetiye varsa almak istediğim site.

pardon o bu değildi...
  • iki gün önce önce buraya ripple gönderdim ve tl'ye çevirdim. sonrasında da parayı banka hesabıma yolladım. işlemi gece geç saatlerde yapmıştım, para hesabıma öğlene doğru yattı. komisyon olarak da 5 tl kesinti oldu.
  • sabah saat 6:00'dan beri "502 bad gateway" ve/veya "504 gateway timeout" veren sitedir.

giriş yapabildiğim aralıklarda geceden verdiğim emirleri iptal etmeye çalışıp onları da yapamadım. tamamen giriş yapmayı başarırsam yatırdığım tüm parayı çekip bir daha da uğramayacağım.

madem alt yapıya yatırım yapıp yoğunluğu kaldırabilecek düzeye getirmeyeceksiniz, bu işe hiç girmeyin de biz de mağdur olmayalım.
  • monero ve dash coinleri eklenmiş diyorlar, tabi siteyi açabilirsek bakacağız :d
  • siteye iki gün önce üye oldum siteyi açmaya çalışınca şöyle bir uyarı çıkıyor.

"iki gündür yaşanan yavaşlama ve kesintilere çözüm olmasını beklediğimiz altyapı iyileştirme çalışması yapılmaktadır."

ulan ne cenabetmişim.
  • sistemlerinin hali hazırda çok yavaş olmasıyla şüphe uyandıran, daha sonrasında ise "çalışma var" uyarısıyla ulaşılamayan haliyle iyice kıllandırmıştır.

yoksa ilk yerli nitelikli kripto para dolandırıcılığımızla karşı karşıya mıyız?

oglum bak verin 100 liramı yoksa çok fena olacak :(
  • (bkz: #72445432)

3 gün önce çekim yapmıştım buradan. dün akşam saat 16:30 civarlarında yine çekim yapmak istedim lakin gecenin ilerleyen saatlerine kadar ödeme onay bekliyor yazıyordu. sabah kalktığımda ise paranın hesabıma yattığını gördüm fakat siteye erişim sağlanamıyor tabii. site dün de zaten oldukça yavaş çalışıyordu. muhtemelen düzelecektir diye düşünüyorum.
  • destek hatlarına cevap veriliyor, hatta tekrar aranabiliyorsunuz, telefonla bilgi verip özür de diliyorlar bunlar güzel davranışlar. fakat verilen emirlerin iptal edilemeyişi (siteye ulaşılamıyor çünkü) ve siteye girmeyi denemediğiniz bir anda giriş yapılabilmesi ve birinin sizin emrinizin zıttı emir vermesi halinde kardan zarar, ya da direkt zarar etme şansınız çok yüksek.

yaklaşık 10 saattir ulaşılamıyor, umarım bir an önce açarlar siteyi.
  • site açıldı yaklaşık 3 saattir kör topal çalışıyor. fakat şöyle bir durum var 2,7887 ltc'm kaybolmuş.

dün ulaşılabilir durumdayken nolur nolmaz diyerek verdiğim emirleri iptal edeyim dedim (demez olaydım) o emir iptal olmuş ama, cüzdana yansıma işini yapacak kod parçası çalışmamış sanırım. hem cüzdanda yok hem emirlerde yok, bir kaç defa mail attım, telefonla da aradım, transactionlardan bulabilsinler diye browser history'sinden request'i de yolladım.

bulamazlarsa ne olacak onu da bilmiyorum. ulan her gün de iğne ucu kadar kuru yer kalmayacak şekilde guslümüzü alıyoruz.