• (bkz: abüs etmek)
  • ya bi an bit walking deadkampanyası sandığımdır. tüh.neyse burdan da sesimizi duyaralım.
    eyyyy the walking dead, daha fazla canımızı sıkma. ya adam ol ya da bit.
  • "ıt’s been a busy time for bitwalking, and so far we’ve kept the details under wraps. we want you, our early followers, to be the first to get an in-depth look into bitwalking and to participate, from the beginning, in a movement long overdue.

this is a currency for everyone, and we believe that it’s essential for many people to be involved in its creation. for those that have been working with us - from artists in brooklyn, politicians in tokyo, community hubs in malawi, beta testers worldwide, and many more - thank you."

şeklinde gelen maili karşiliğinda azicik sevinmeme sebep olmuştur. günlük ortalamam 8-10 bin adım olduğu varsayılır ve 7 senede bitcoinin 1300 tlyi geçtiği varsayılırsa emeklilik için başka bir şey yapmamı gerektirmeyebilir. köpek alırım belki
  • başlangıç kuru 1 dolar 1 bitwalking sanırım. bu da bitcoin gibi spekülatif olarak hareket edecektir. spor yapayım, ekstra olarak da 3-5 sent artık ne tutarsa kazanayım diyenler için mantıklı. ancak bunu iş edinenler için mantıksız olacaktır. bu yürüme işi ile kaybedeceğiniz vakti ve enerjiyi başka bir işe harcarsanız çok daha fazla para kazanırsınız. yani iş değil bonus olarak görülürse sıkıntı yaratmaz. ha illa ki arka kapılar bulunacak abüs edilecek sonra onlar kapatılacak falan. o sırada birileri köşeyi dönebilir.
  • davetiye sistemi ile çalışmaktadır şu an için. girebilen beri gelsin.
  • an itibariyle aldığım maile göre ücretsiz app'i sunulmuş android için. sitesinden veya playstore'den indirilebiliyor.

store'u türkiye'ye kapalı şu an, daha çok insan kullanmaya başlarsa açılabilirmiş. bir de adım sayma yok, şu anki adımlarım sayılıyor mu merak ediyorum. artık wallet'de tutar gördüğüm zaman anlayacağım sanırım onu.

edit: pardon store türkiye'ye kapalı değil, store henüz açılmamış, açılacak. w$ alma-satma işlemleri şu an için türkiye'ye kapalı.
  • uzun süre yürüyenler için batarya sorunu olabilir, çünkü gps'in açık olması gerekiyor. markete kadar gidip geldim 0.05 w$ olmuş, ki arabayla gittim marketin içinde yürüdüm sadece. adım sayar olmadığı için 1 w$ kaç adımda yapılır bilemiyorum, 10.000 falan diyorlar. yanına ek olarak adım sayan bir uygulama daha açıp denemek lazım. akşam denerim yürüyüşte artık.
  • gps açtırmasının sebebinin programın suistimal edilmesini önlemek olduğunu düşünüyorum, zaten gps açılmadan çalışmasına izin vermiyor. demin yürüyüş bandında denedim gps'i açıp, bir sent bile artmadı totalim çünkü aynı yerde duruyordum gps'e göre.
  • gps açık değilken daha fazla kazandırıyor nedense. bir yandan da pacer kullanıyorum, akşamları gps açıp yürüyüş yapıyorum, pacer'ın haritasında yürüyüşümü görebiliyorum. akşam gps ile attığım 6000 adım, sabah gps açık değilken ofis içinde sağa sola gidip gelirken attığım 2000 adıma eş miktar kazandırıyor.

ekran görüntüleriyle ilettim durumu sitelerinden. bir denge getirirlerse bu olaya güzel olacak.
  • bitwalking dolarlar, gerçek para olarak banka hesaplarına aktarılabilmekte, yalnız şu an bu işlem türkiye'ye kapalı, bir süre sonra açılacak. ne kadar üye toplanırsa açılması o kadar kısa sürer. gene aynı şekilde, henüz türkiye'ye açılmamış store'unda da harcanabilecek store açıldığında.
hesabın var mı? giriş yap