şükela:  tümü | bugün
  • bazı erkeklerde tik mertebesine ulaşmış bu hareket karşı tarafta ziyadesiyle mide bulantısı uyandırır, ha neden bıyıklar yalanır (ıslak ıslakbıyıkla gezerler), buna bir açıklama getiremiyorum, kemirgen olduklarından şüpheleniyorum..
  • tuketici niteligini sahip olan erkegin corba, yogurt, sut gibi sulu besinleri tukettikten sonra tatli niyetine killarini yalamasi durumudur bu. kedilerle benzer ozellik gosterse de , aldanmamalidir.**
  • (bkz: tik)
  • üst dudağı çaktırmadan işgal etmeye çalışan bıyıklara haddini bildirme metodu.
  • tadına bakmadan tuz dökülmemesi gereken eylem.
  • bir köşeye fazla ağırlık verildiği takdirde yamuk bir görüntü ortaya çıkabilir
  • sag ve sol taraflari yiyerek yapmakta bulundugum eylem. tahmin edersiniz oldukca duzensiz ve kotu goruntu oluyor ve surekli kisa tutmam gerekiyor biyiklari. tadindan degil tabiki stres kaynakli bir tik sanirim. kurtulmak isterdim bu sacmaliktan.
  • insanin yakinlarinda boyle insanlar olmamali. en sevdigim insandan bile sogutabilecek mide bulandirici aliskanlik. bunu yapanlar disaridan nasil gorunduklerini bilseler keske. kendinize sayginiz yok cevreye olsun, en azindan yalnizken yapin. sogutmayin kendinizden.
  • stres kaynaklı başlayıp alışkanlığa dönüşebilen eylem. ancak şu belirtilmeli ki bıyık üst dudağın üzerini örttüğü zaman yenilebilir hale geliyor. eğer bıyık kısa olursa ona ulaşmak güç olduğundan dudak yemek tercih ediliyor. bıyık yiyen birisinin bıyık bırakması oldukça güç, zira bıyık yendiği zaman kısaltılma ihtiyacı da hissettiriyor.
  • tipik bir solcu davranışı.
    pos bıyıklar, alt çenedeki dişler vasıtasıyla ısırılır yada alt dudak hafif öne çıkarılarak bıyıklar yalanır.