şükela:  tümü | bugün
  • beyler itiraf edin harbi kıskanılan erkektir.
  • benim bu a.k . bir de o kadar yakisikli olmasam da onune gelen amele sakal birakmaya basladi artik sakalla gezmiyorum resmen rezalet aq herkes birbirine benziyor saçma sapan bir sakal furyası almis basini gidiyor.
  • hatta ve hatta bıyıksız ve sakalsız hali daha yakışıklıdır.
  • sakali cikmayan esimdir. (bkz: kose) oldum olasi sakalli erkeklerden nefret etmisimdir o yuzden kose biriyle evlenmem kacinilmazdi. gerci tum sakalli erkeklere kotu diyemem ama sakal bakimi yapmaktan haberi olmadigi halde sirf suratini gizlemek icin sakal birakan tipler inanilmaz mide bulandirici. sanki genital bolgesindeki killari alip suratina yapistirmis gibi. evlerden irak.
  • dahi anlamindaki da kaldırılırsa bana uyan takımdır.
  • geçen hafta polislik için sakallarıma veda ettim
    aynalara küskünüm
    perdesiz ev, emziksiz bebek, direksiyonsuz araba gibiyim. o kadar eksik o kadar yalnız. yüzüm üşüyor hissediyorum
  • ben.
  • sakallı fena değilim, güneş gözlüğü ve sakal ile iyiyim, bir de bunların üzerine şapka takarsam çok yakışıklı oluyorum.
    yüzüm ne kadar az görünürse o kadar yakışıklıyım yani...
  • sakal bırakan herkese amele, mal,barzo diye sövenlere meriçlik madalyası mı veriyorlar.

neyin tribindesiniz aq

neymiş
    sakal bırakmaya utanıyormuş.
    siktir ordan göt oğlanı.

t:eli yüzü düzgün, yakışıklı erkektir.
  • o ben değilim galiba, neyse o olmaya ihtiyacım da yok zaten, bu benim ve çok memnunum.