şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ak parti genel başkan yardımcısı hamza dağ'in beyani
  ak partili dağ: birinci belli, ikinciyi de biz belirliyoruz

  --- spoiler ---
  ak parti genel başkan yardımcısı hamza dağ, 24 haziran'da yapılacak seçimlerde birincinin belli olduğunu söylerken 'iki adayın ikincilik için yarıştığı' görüşünü dile getirdi. dağ, "işin doğrusu ikinciyi de biz belirliyoruz" ifadesini kullandı.

  seçim çalışmaları kapsamında ak parti gaziemir ilçe başkanlığı'nın abdullah arda meydanı'nda düzenlediği sahur programına katılan hamza dağ, kahvehanelere ve esnafa ziyarette bulundu.

  dağ, kamuoyu araştırmalarına devam ettiklerini belirterek, "kamuoyu araştırmalarında gördüğümüz çok açık, net bir şey var birinci belli, diğer iki aday ikincilik için yarışıyor" dedi.

  "işin doğrusu ikinciyi de biz belirliyoruz" diyen dağ, şöyle devam etti:
  "onu nasıl belirlediğimizi de eğer biraz mitingleri takip ederse vatandaşlarımız çok daha net bir şekilde görür. bu ülkede recep tayyip erdoğan liderliği sadece ak parti'nin liderliği değil ülkenin bir liderliği olarak çok net şekilde gözüküyor. 24 haziran'da inşallah bu bir kez daha tescillenmiş olacak."
  --- spoiler ---
 • malumun ilamıdır. ne yazık ki bunu görmen istemeyen çok kişi var.

  şu an muharrem ince'nin yakaladığı ortam 2007'deki cumhuriyet mitingleri ortamının tıpa tıp aynısıdır. onun da sonu hüsran olmuştu.
 • akşenerin medya ambargosunun kalkması, şimdi de bu. erdoğan’ın yanıldığını anladığına, asıl güçlü rakibinin ince olduğu konusunda ikna olduğuna işaret.

  ya zaten meral anacıların erdoğana olan bu hayranlığı, her sözüne olan sarsılmaz güveni komik olmaya başladı.

  erdoğan her şeyi o kadar iyi biliyorsa seçime de gitmeyelim isterseniz? ilk turda bu iş bitti diyor saray propagandası?

  erdoğan’ın her sözünü gerçek kabul etmeyecek bir muhalefet lazım arkadaşlar, kasmayın daha fazla ve meral ananızın yenildiğini kabul edip team inceye katılın.
 • erdoğan'ın en büyük planı millet ittifakını bozmak doğrultusunda millet ittifakı arasında gedik açma çalışması.

  morali bozuk olan, istediğini alamadığını düşünen iyi parti seçmeninin öfkesi ince'ye yönlendirilmeye çalışılıyor. unutmayalım ki memnun olmadığımız şu durumun sebebi ince değil.
 • evet iktidar sürekli ikinci turda meral akşener’in öne çıkmasını sağlayacak beyanatlar pompalıyor. çünkü onlarda muharrem ince’nin tehlikeli bir takip olduğunun farkındalar.
 • hayır ve hayır
  yanlış önerme. ikinci adayı chp seçmeninin şımarıklığı ve akplileri aratmayan kutuplaştırıcı tavrı belirliyor
 • "chp bize 15 vekil versin seçime katılma sorunumuzu çözsün..."

  "chp bizimle ittifak yapsın baraj sorunumuzu çözsün..."

  "chp'liler ince'ye değil akşener'e oy versin ki ikinci tura o çıksın..."

  "oylarını akşener'e vermezlerse chp'liler çok bencil ve şımarık..."

  söylenen bu. manyak mısınız? sizin ananız güzel mi?
 • şimdi mi'nin %25'i garanti. ma de 23-27 bandında geziyor ki yarışsınlar. sd'nin 12'si tk'nin 3'ü garanti. bu da demek oluyor ki rte 33-37 bandında.

  ben demiyorum bunu. hd diyor.