şükela:  tümü | bugün
  • yönetimden en alt sınıf insanımıza kadar cehaletten uzak bir toplum olmak istiyoruz, her ramazan kulağıma su kaçtı orucum bozuldu mu konularını konuşan toplum istemiyoruz. edebiyat konuşan, spor konuşan, müzik konuşan toplum istiyoruz. inancını yazılmış binlerde sağlam kitap ile zenginleştiren halk istiyoruz, hurafelere kulaklarını kapatan halk.

adam kayırma istemiyoruz

kimse kimsenin sırf akrabası olduğu için bir yerlere atanmasını istemiyoruz! 15 kişinin girdiği yöneticilik sınavına girdiği sınavda sonuncu olanın atanmasını istemiyoruz!

inşaat istemıyoruz!

yeter artık. yeşil alanları darp etmeyin istiyoruz! inşaat yapmayın istiyoruz! park yapın istiyoruz, yürüyüş yolları yapın istiyoruz, beton istemiyoruz!

eğitim / üniversite istiyoruz!

laik eğitim istiyoruz, laik! laik'lik atam'ın dediği gibi adam olmaktır adam! islam dinimizi bırakın kalbimizde ruhumuzda yaşayalım, eğitim hayatına sokmayın siyasal islamınızı!

evrensellik istiyoruz! ab standartları istiyoruz!

elimizde her kaynak var, insan kaynağı, coğrafı kaynaklar herşey! dünya ile dost, dünya ile ticarete açık, parası değersiz pul olmayan bir türkiye istiyoruz!

yere batsın siyaset, yere batsın politika! tek derdimiz insanca yaşam, dürüst bir ülke! kimsenin yaptığı emek/para/hizmet hırsızlığın yanına bırakılmadığı bir ülke!