şükela:  tümü | bugün
 • tam hali: "biz bir şey sormak istemiyoruz. söylemek istediğiniz bir şey var mı, eklemek istediğiniz?"

  eşi zafer çika'yı 3 ay önce bir trafik kazasında kaybeden demet akbağ'a, cenaze sonrası ilk kez katıldığı davet olan bir ödül töreninde, bir magazin muhabiri tarafından yöneltilen soru

  önce standart sorular soruluyor, kendisi de cevaplıyor. güzel bir gece olsun diyerek bitirdikten sonra, kısa bir sessizlik oluşuyor. muhabirler bu konuyu sormak ve sormamak arasında gidip gelirken bu arkadaş acılı bir insana yaklaşımın en güzel , en ince, en nazik yolunu bulmuş. demet akbağ da bu inceliği sezip teşekkür etmiş.

  çoğunlukla çirkinliklerin ve şikayetlerin dile getirildiği medya/sosyal medyada böyle güzel detaylar satır aralarında kaybolmasın.
 • kardeşim o muhabir demet akbağ'a küfür etseydi. şu an entry'n tutmuştu. ama muhabir nezaket gösterdiği için ekşi sözlüğün dikkatini çekemedin.
 • son derece düşünceli kotarılmış bir soru.
  magazinde böyle şeylere alışkın değiliz. tebrik ederim sahibini.
 • insan gibi davranmıştır
 • inceliğin kaybolmadığı, insanların birbirine hassasiyetle, letafetle yaklaştığı sahneleri görmek bir yerlerimize dokunuyor. adap, edep böyle bir şey.

  kendimi yerine koyuyorum da, bana böyle diyen bir insana, azıcık mecalim varsa neyim var neyim yok anlatırım. hayaller bu elbette, gerçekler evlilikle, ne zaman çocuk yapılacağıyla, ne kadar maaş aldığımızla, çıkan göbeğimizin hamilelikle ilgisi olup olmadığına dair sorular.

  yazık, ne az rastlıyoruz.