• aksin takdirde tayyip'in tuzağına düşüp halkın %80'inin oyunu kaybedeceği için mecburen söylenmiş bir cümle.

daha bu ne ki üstelik. bir vekil çıkıp ben evlenmeden birlikte yaşıyorum diyebilir mi? veya ben deistim veya ateistim diyebilir mi? sırf alevi diye en az bir milyon kişi kılıçdaroğlu'na oy vermiyordur. oğlum alevinin kestiği kurbanı yemeyenlerin ülkesi burası. kızlı-erkekli ev falan ohoo...
  • ''bireylerin bileceği iştir. bu kimseyi ilgilendirmez'' dememiş.
  • olmamış dediğim durumdur. tam bir omurgasızlık örneği. tabii ki anne baba rahatsız olabilir ama bu, anne babaya da düşmez, hele ki size hiç düşmez, hatta üstüne bir de bok yemek düşer. siz kimsiniz ya? onaylamadığınız herşeye yasak mı koyacaksınız? nasıl bir diktatörlük örneğidir bu? valla çıldıracam, noluyor lan, kabus mu bu, nereye gidiyoruz?
  • kemal kılıçdaroğlu'nun sözde halkın oyunu kaybetme korkusuyla söylenmiş kim bilir kaçıncı sözü..
    çıldırmak işten değil.. kimsenin bir başkasının ne düşündüğüne, ne yaptığına, ne olduğuna karışmadığı bir toplum olma yolunda gideceğimize, iyiden iyiye sapkın ve saplantılı bir zihniyetin bataklığında dibe batıyoruz..

(bkz: bitse de gitsek)
  • (bkz: ismet)
  • "kimin kiminle kalacağı bizim işimiz değildir" diyememiş kişinin talihsiz sözleri. ulan niye aynı boktan siyaseti yapıyorsun yakıştı mı?
  • hiçbir şekilde hiçbir anlama gelmeyen normal bir açıklama. moderatör kötü niyetli seviyesizce soruyor çünkü bu açıklama bu durum akp ile ilgili chp ile ilgili birşey değil.

yani örnekteki gibi seviyesiz bir soru kötü niyetli hemde çok

-partinizin kadın millietvekillerinden hoşlanıyor musunuz ?
    - tabiki hayır
    - o zaman erkeklerinden hoşlanıyorsunuz.. böyle bir sonuca çıkmaz ama bu ülkede çıkıyor.

hayata, siyasete sadece bu kadar basit ve dogmati... aman siktirin gidin ya
  • kemal kılıçdaroğlu'nun da anadolu çomarı olduğunu gösteren ifadedir.
  • videoyu izleyememis olmama ragmen, yorumlardan yola cikarak agizdan ciktigini dusundugum talihsiz, densiz, zekadan mahrum cumle.

anasini satayim, icine sictiniz lan. ıktidari ayri, muhalefeti ayri...
    topunuzun amk. densiz gerzekler
99 entry daha
hesabın var mı? giriş yap