şükela:  tümü | bugün
  • edit: aldığı ağır eleştiriler sonucunda herkese yanıt videosu çekmiş: https://www.youtube.com/watch?v=appftixpnl8

spor yapan bir türk kızının serzenişi.

benim görüşüm ne kızlar erkekler için ne de erkekler kızlar için güzel görünme çabasına girmemeliler. sağlıklı, temiz birer insan olduktan sonra gerisi boş. spor da sağlık için iyidir, keşke herkes gerektiği kadar yapsa.

youtube linkine tıklayamayan olmuş: https://www.youtube.com/watch?v=bw9bzp2t5t4
  • doğal ortamında sevmek lazım hanfendi
    evde bakması çok zor oluyor...

açıklama editi: bilen bilir vücut geliştirme hakkında yazılan yerli kaynaklardan birinde doğru mu yalan mı bilemedigim bir hikaye vardı. bir hint güzeline iki adam aşık olmuş. birisi zengin ve akıllı ancak çirkin ve bedenen estetikten uzak imiş. diğeri yakışıklı, güçlü ve yapılı ancak basit bir demirci çırağı imiş. kız bir türlü karar veremiyormuş ve üzüntüden en sonunda kendini yataklara düşürümüş.
    ailesi kızı tapınağa bırakmış ve shiva'dan yardım dilemişler. shiva kızın haline üzülmüş ve ona ne istediğini sormuş.
    kız da mümkünse akıllı ve zenginin kafasıyla aptal ama yapılı olanın vücudunu birleştirmesini istemiş. bu isteği kabul eden shiva kızın istediğini yapmış ve kız istediği bu mükemmel bileşimle evlenmiş. ancak bir süre sonra zengin olanın yapılı vücudu tekrar yağ bağlamaya eski estetiğinden uzaklaşmaya başlamış. çirkin olan vücut da demircide çalışmaktan tekrar form tutmaya başlamış. bunu gören kız neyse ya tam tersi olsaydı diyip demirci çırağını evde ise almış. herkes mutlu olmuş...
    (bkz: happy end)

@kumarhanelerkrali sağ olsun geri bildirimde bulundu. "hikaye thomas mann'ın değişen kafalar adlı eserinden." imiş.
  • hazırsanız başlayalım arkadaşlar...
  • orası o kadar etmez la
  • bir soru cümlesi.
    çok haklı serzenişte bulunan abla tarafından kullanılmıştır.
    ''hanım sen erik gibi ol, ben götü göbeği salayım, ama yine de benim için delir :( ''
  • "kadınlar erkeklerde zekaya ve ahlaka bakar" diyen suserleri şaşırtmıştır.
  • ne diyeyim, çok haklı bir serzeniş.
  • göbeğimizin altına ulaşabilirseniz sevmeniz mümkündür.
  • --- spoiler ---

herkes kim kardashian götü beğensin ama...

--- spoiler ---

haklı bir serzeniş...