şükela:  tümü | bugün
  • merkezi bursa'da olan sanal mağaza.sahiden diğerlerine göre daha hesaplı ayrıca hızlı kargolu ürünler gerçekten hızlı gönderiliyor 2 saat içinde kargoya verdiler*.
  • dikkate değer fiyat farkları dolayısıyla tercih ettiğim site. çok iyi çalışıyorlar. hızlarına inanamıyorsunuz. o kadar ki bi' ürünü alıp deneyip geri göndermeniz ve paranızın hesabınıza aktarılması 3-4 gün sürüyor. diğer sitelerde bu sürede çoğu zaman ürün size gelemiyor bile. 5 veya 6 kere alışveriş yaptım ve istisnasız hepsinde aynı gün kargo yapıldı.

tabi belirtmek lazım, sanırım bu hız şimdilik müşteri potansiyelleriyle ilgili. inşallah bozmazlar.
  • iyi bir alternatif olma yolunda ilerleyen alisveris sitesi. bir iki kez alisveris yaptim, ayni gun kargoya verdiler. kendi hatamdan kaynakli bir sorunu ilettim hemen yardimci oldular. diger musterilerin yorumlari da olumlu. umariz ilgi artinca da ayni standarti devam ettirebilirler. bi de sitelerini biraz daha gelistirseler fena olmaz.
  • 7 tl kargo parası dışında bir yamuğu olmayan, ürün fiyatları uygun, ışık hızında siparişleri kargoya veren site.
    bu gün ilk defa sipariş verdim bu siteden, istediğim ürün yerine 1 kasa patates yollamazlarsa bundan sonra tüm siparişlerim bu siteden..
  • iki kere alışveriş yaptığım ve beğendiğim bir site. kargoya verme hızları iyidir. siteye her girdiğinizde tekrar tekrar giriş yapmak çok yorucu olabiliyor.

onun dışında electro world'de 80 küsür lira olan şu dandik usb modemi yarı fiyatına alabildim.
    edit: linkteki son kısmı büyük harflerle yazarsanız modeme ulaşabiliyorsunuz.
  • hotmail hesabıma 105 tane e-mail göndermiş olan internet sitesi. 105 i bir anda.
  • üç kere alışveriş yaptığım firma. servis hızı süper. elemanlar ilgili. fiyatlar iyi. tavsiye ederim.
  • istanbul'da yaşayan biri olarak satın aldığım ürünü ertesi gün elime ulaştıran (bursa'dan) başarılı ve hesaplı alış-veriş sitesi.
  • ucuz satışları ve ilgili müşteri hizmetleri konusunda daha önce yazılmış. bu sıralar nasipse garanti servislerinin ne kadar iyi olduğunu da göreceğiz, patlak corsair flash belleğim bugün ellerine ulaşmış * * * *

eğer bu sınavı başarıyla geçerse benim için güvenilir bir alternatif olacak alışveriş sitesi.

edit1: yurtiçi kargo, postanın 11 ocak 2013 tarihinde reser bilgisayara ulaştığını bildirdi. o tarihten bu yana kargomun onlara ulaştığına veya prosedürün başladığına dair herhangi bir bilgilendirme almadım. 21 ocak tarihli bu edit itibariyle akıbet belirsiz.

edit2: 25 ocak günü merak edip müşteri hizmetlerini aradım. ürünümün tedarikçi firmaya gönderildiğini, muhtemelen haftaya geri geleceğini söylediler. sessiz sedasız çalışmışlar günahlarını almışız. bakalım neler olacak.

edit3: 30 ocak gunu sifir flash bellek elime ulasti. tebrik ediyoruz.