şükela:  tümü | bugün
 • buralar karışır! izlenesi ve takip edilesi youtube kanalı. odtü’lü bu çifti youtube platformunda görünce nedense sebepsiz bir sıcaklık hissettim. sempatik ikili, bence bu arkadaşların samimi ve değerli deneyimleri bize ışık tutabilecek düzeyde. yanılmıyorsam tan, sarı tosunla (bkz: evrim ağacı) makine mühendisliğinde aynı dönemde dirsek çürütmüş, bu anektod bile bilgi düzeyini allahuekber dağlarına çıkartabilir. buarada duyduğuma göre pilot bölümde alttan verilen mesaj korkularımızı sorgulayarak yenmemiz gerektiği yönündeymiş. bu adamların videosu sadece eğlenmek için değil felsefesi için bile izlenir(bkz: matrix). büke’nin ışık şaçan enerjisinden bahsetmek dahi istemiyorum(bkz: yenilenebilir enerji kaynakları).
  şurayada anma hizmeti olarak ilk video linkini bırakalım:
  bizden ikisi -pilot bölüm.

  buarada 2.bölümde starbucksa hayır demişler tabi anlayana, bunlar cidden klasik odtü’lü. bizden ikisi -2.bölüm.

  anektod: zafer abi beyin göçüne olan kaygısını, “diyemedim diyemedim diyemedim, bakarken ardından gitme kal diyemedim” mısraları ile yineledi.
 • valla güzel insanlar çok severiz çok öperiz, yaptıkları işi de ailecek takip ediyoruz buradan almanya'ya selamlar.*
 • izleyin, takip edin cok iyiler ve eğlenceliler.
 • klasik youtube kanallarının aksine hem eğlenceli hem mesaj vermeli; dizi tadında içerikleri olan perşembeleri sabırsızlıkla beklememe neden olan youtube kanalı. çok sevimli odtü'lü bir çiftin almanya'daki yaşamlarından tutun da yaptıkları seyahatlere dair her şey var; büke'nin harika enerjisi ve sevimliliğinden mi bahsedeyim; tan'ın karizmasından mı.. en iyisi izleyip siz karar verin. sadece gezi de değil; güncel konular hakkında eğlendirirken düşündüren sohbetleri de var. severek takipteyiz efendim.