şükela:  tümü | bugün soru sor
  • erkan can ve güven kıraç tarafından blu tv için yapılan gezi - seyahat programı.

ilk bölümü beni çok eğlendirdi; abiler burda şu var, şurda bu var demek yerine gezecekler ve eğlenecekler belli. özellikle güven kıraç'ın erkan can'a hayranlık dolu bakışlarına ve erkan can'ın rahatlığına bayıldım.

umuyorum uzun soluklu bir proje olur.
  • ilk bolumu itibariyle cerez niyetine izlenilebilir intibai birakan ve gece gece canimin mojito cekmesine sebep olan blutv programidir.

ne biliyim yemek yerken bos gecmemek icin izlenebilir. oyle basina oturmanizi gerektirmiyor ama kafa da utulemiyor.

yalniz aklim mojito'da kaldi.

edit: intibai olacakti.
  • çok eğlenceli ve oldukça samimi bir program olmuş. izlerken çok eğlendim. özellikle erkan can'ın konuşma tarzı ve esprileri bayağı güldürdü. en çok gezmek istediğim ülkelerin başında gelen küba'dan başlayarak da nokta atışı yapmışlar bence. o arabalar, atmosferler, insanlar, kıyafetler... ayrıca o nasıl mojito yapmak be erkan abi?.. harbiden ellerine sağlık.

gelecek bölümünü merakla bekliyorum.

edit: gelecek bölümünü merakla beklerken cumartesi akşamı vapurdan inince iskelede güven kıraç'a denk gelip elini sıkmak da güzel oldu valla.
  • keyifle izlenecek samimi bir program. beni en çok güldüren binlerce kilometre uzaklarda yaptıkları muhabbet.
  • bugün şans eseri denk geldim blutv üyesi olmama rağmen, bu başta bir eksiklik blutv sitesini kesinlikle yenilemeli bunun için netflix'i örnek alabilir. bilhassa yenileri ve kendi yapımlarını üyelerine sunmalı.

ayrıca erkan can ve güven kıraç ile çok harika bişey olmuş, oturdum keyifle izledim o harika muhabbeti tavsiye ediyorum.
  • erkan can'ın tam bir ortamcı, güven kıraç'ın ise iyi bir yancı olduğunu gördüğümüz blu tv programı.
  • çok tatlı, bir çok kısmı doğaçlama, çerez tadında güzel program olmuş.

iki çok sevdiğim oyuncuyu birlikte görmek ayrıca sevindirdi.

yeni bölümlerini bekliyoruz!
  • mojito sponsorluğunda devam eden ve kafa dağıtan gezi programı. ilk bölümde erkan can'ın bilmiş tavırları biraz rahatsız eder gibi oldu ama ikinci bölümde alkolle güzelleşen erkan can'ın ne güzel bir insan olduğunu yeniden gördük.

gezdikleri yerlerin güzelliği ve oralardaki insanların sıcaklığı da güven kıraç ve erkan can'ın sıcaklığı birleşince gülümseten bir program olmuş. devamı gelecek gibi görünüyor.

kahverengi tombul bardakta içtikleri işlenmemiş rom'dan sonra renklerinin ve sohbetlerinin değişimi de gözden kaçmadı. ayrıca ortam insanı erkan can'ın bir anda erdal tosun'u hatırlayıp iki damla gözyaşı dökmesi falan...

en sonunda da sarışın kadını görüp "mihriban"ı söylemeleri oldukça güzeldi.
    güzel iş, güzel.
  • az önce denk geldiğim ve bayıldığım program.

blutv tesadüfen önüme attı du bakayım derken sardım..
  • erkan can ve güven kıraç'ın güzel bir ekiple birlikte hareket ettikleri başarılı olması muhtemel program. blu tv üzerinden yayınlanıyor doğal olarak da görünen herhangi bir sansüre tabii değil.
    ilk bölüm fragman : https://www.youtube.com/watch?v=6uj0huz5fbi
    ikinci bölüm fragman : https://www.youtube.com/watch?v=_umvrwa_lxg