şükela:  tümü | bugün
  • tanım: binali yıldırım'ın imajını düzeltme çabasıdır.

hatılanacağı üzere #çünküçaldılar sloganı düşünülmüş kendisi buna göre demeç vermişti. temelden ve vicdandan açıkça yoksun bu çaba da çok zorlanmadan yıkılmıştı.

previously on lost: (bkz: #89992275)

elbette ne yapacaklarını, durumu nasıl kotaracaklarını şaşırdıkları için giriştikleri bu yol faydadan çok zarar getirdi. 31 mart öncesinde ve genel olarak daha ılımlı ve 'espirili' bir imaj çizen yıldırım'ın da hitap edebileceği ilave bir seçmen kalmadığı görüldü.

ve olay imamoğlu'nu taklit aşamasına geldi kilitlendi. bu günlerde indirim seven, öğrenci dostu sevgi kelebeği imajı üzerinde durulacağa benzer. slogan bari biraz taklitten sıyrılsın istenmiş sanırım. bakalım önümüzdeki hafta ne türecekler.

(bkz: binbir surat)
  • çünkü caldilar lafini çünkü kalbimizi çaldılar şeklinde degistirebilirler
  • kendilerine oy vermeyenlere hırsız, terörist, vatan haini yakıştırması yapanların, seçimi tekrar kaybetme kaygısından dolayı sempatik görünmek amacıyla kullandıkları yeni slogan.

sizin kendiniz hariç kimseyi sevebileceğinize ihtimal vermiyorum. “#çünküçaldılar” diye iftira ettiğiniz nefret söylemi tutmadı, birde böyle deneyelim dediniz. denemek iyidir. :)

(bkz: #herşeyçokgüzelolacak)
  • #bizherkeziseviyoruz yazsalar inanırdım.
    siz kendinizden bile nefret ediyorsunuz, bırakın bu ayakları.
    seçimden sonra sinirden kendinizi silkersiniz, inş'allah.
  • üzgünüm cinali ama #bizsizisevmiyoruz

biz ekrem başkanı seviyoruz, çünkü onunla #herşeyçokgüzelolacak
  • samimiyetsiz söz. kimse herkesi sevemez, sevmek zorunda da değil zaten. bizim sizden istediğimiz tek şey saygı, siz beni seviyorsanız kendimde problem ararım ben.
  • sadece secim zamani gerçekleşen hadise,secimden sonra da vermeyenler olarak terrorist,fetocu,vatan hainiyiz.
  • kuyruklu yalandır.

bunlara inanan olacağını sanmıyorum. 17 yılda kendi eğitimsiz çomar sürüsü harici 1 kişiye ekmek vermedi bunlar.
  • yemin ederim 18 gün içerisinde, barış elçisi yaptı hepsini. 5 yıl ülkeyi yönetse, norveç falan cidden kıskanacak bizi demek ki.
    aktroll’lerin kafası karışmıştır tabii şimdi*
  • tahmin etmem gerekiyordu, skrull istilası başlıyor sanırım arkadaşlar. zaten belliydi, bütün bu hamleler, bütün bu karışıklık ve batak doğrudan gizli skrull istilasını işaret ediyordu ve şimdi de sloganlarını kullanmaya başladıklarına göre skrull donanması da yakında burada olur. yalnız savunmasız dönemimize denk geldi; ne fantastik dörtlümüz var, ne de bir avengersımız. geçmiş olsun bu yüzden.

(bkz: he loves you)
    (bkz: he loves you all)