şükela:  tümü | bugün soru sor
  • chp'nin videosunun başlığı. skip ede ede izledim, kaydadeğer bir şey görünmüyor.

canan kaftancıoğlu şöyle bir mesaj paylaşmış:

yerel secim kampanyamizin startini verdigimiz linkteki videoyu #ıstanbul ve #adayimizsensin hashtagleriyle sosyal medya hesaplarinizdan paylasmanizi rica ediyorum. https://youtu.be/qngdvfyaxzm dr. canan kaftancioglu
  • bir aday cikarmayacak misiniz yani chp'den? halk kendine mi oy verecek? hayir. o zaman bizim adayimiz ayse teyze, rahim amca degil. muhtemelen zengin bir milletvekili falan. start verilme tarihinin manidarligini gectim, bos bir tatava olmus. he amk he zaten adaylari halk seciyor kilicdaroglu degil. sanki cok demokratsiniz da halki dinleyeceksiniz... bak gene sinirlendim.
  • bu ne salakça bir video. tanitmayin aday filan amk. adayımız sensinmis. boş boş işlerle uğraşıyorsunuz yine eyyy cehape.
  • ya amına koyayım kim buluyor bu sikko fikirleri, daha da önemlisi neden bu kişinin lafını dinliyorlar?

-herkesi chp'ye oy verdirecek harika bir fikir buldum. akşam başkan adayımızı açıklıyoruz diyip bizim adayımızın aslında sensin olduğunu anlatan bir video yayınlayacağız.
    +oha süper fikir. bu sefer kesin kazandık. muharrem'i ara iki tek atalım sever o.
  • youtube’da reklamına denk geldiğim ve bir bok anlamadığım chp seçim sloganı.

kime oy vereceğiz şimdi? herkes kendine mi oy verecek? eğitimsizleri geçtim eğitimli insanların bile anlamadığı seçim kampanyasının kime ne faydası olacak?

ne tür mallar yönetiyor bu chp’yi ve seçim kampanyalarını?