şükela:  tümü | bugün
379 entry daha
  • reklamdı primdi şuydu buydu malı götüren çocuklar. galler'deki futbolu bırakmak isteyen bale, ramsey'deki milliyetçiliğin onda biri bile yok bu adamların içinde. bir de gol atınca asker selamı falan verip prim kasmasını iyi beceriyorlar.
  • prim çocukları. nerden bizim çocuklar oluyormuş. biz essek gibi çalışalım 3 kuruş için adamlar bizim vergilerle 7 yıldızlı otellerde parti yapsın. namusum üzerine yemin ediyorum milli takımda oynasam aldığım primle okul yaptırırım.
  • (bkz: euro boys)
  • (bkz: bitik çocuklar)a evrilmiştir.
  • reklamlarda çok iyi oynar, iyi prim alırlar.
  • t:başlarındaki feylesof yüzünden yerden yere vurulan çocuklar.

birine kızacaksanız tarihin en iyi milli takım jenerasyonunu erol bulut ekolü ile top oynatmaya çalışan şenol güneş'e kızın. bir oyuncu takımında iyi performans gösterip milli takımda saçmalıyorsa (ki oyun kurulumu kaynaklı teknik adam falsoları) burada hatanın büyüğü hocaya yazılır.
  • acikcasi uzun zamandir memlekette hic bir haltin tadi kalmadigi icin futbol izlemeyi birakmistim. herhalde 4 senedir mac izlemiyorum.

yalniz arkadas bu sizin cocuklar ne kadar yarak kurek top oynuyormus. son iki macin ozetlerine girdim ve neden bu ulkeyle baglarimi koparmam gerektigini anladim.

en sevdiginiz is futbol izlemek ve milli takiminiz buysa, yarrak gibi bir milletsiniz demektir. sizin cocuklarin da gotunu sikeyim.
  • yapmaları gereken tek iyi bir şey var, onu da gördük işte alüminyum. tam da olması gerektiği gibi bizim çocuklar işte lan.
37 entry daha