şükela:  tümü | bugün soru sor
 • reis az önce af meselesine dair son sözü söyledi.

  https://www.youtube.com/watch?v=jz8qhi0pz1a
 • reis sanki onume getirseler bile imzalamam diyerek atarlandi.
 • rte az önce bahçeli’ye fena patladı.

  - gündemimizde yok
  - kimse bizden farklı yaklaşım göstermesin
  - bu işi oya tahvil etmek için af çıkaramayız
  - istismar ettirmeyiz

  biraz daha konuşsa

  seninle ittifak yaptığım günün amk diyecekti
 • bugün yok der yarın imzalar.(bkz: at fava bekle)
 • cumhur ittifakı seçime 13 gün kala ağır yara almış gözüküyor. bahçelinin akplk vekillere yönelik tehditvari uyarılarının devamında erdoğanın da böyle bi çıkışta bulunması ittifakı zor duruma sokar.

  eger bahçeli inadına devam ederse af konusunda net olarak erdoğani bitirmek için siyasi hayatına kamikaze yaptığını düşünürüm.

  bir de eklemeden edemeyeceğim. konusmada sadece erdoğan ve yanındakiler gösterildi otobüs üstünde. miting alanının durumunu merak ediyordum açıkçası. dün ki incenin kadıköy mitinginden sonra kıyas yapmak istiyordum. yayin sonunda kameranın alanı gostermesiyle şok oldum. yaklaşık 50 kişi ya vardı ya yoktu.

  arkadaslar izninizle ben umutlanıyorum. o sene bu sene.
  (bkz: tamam)
 • eğer devlet bahçeli, bu laf üzerine bir kez daha af diye diretirse, cumhur ittifakı'ndaki akp-mhp dayanışmasında çok ciddi çatlak oluşacak demektir. tam da dip dalga denen, muharrem ince'nin mitingleriyle ve kalabalıklarla ortaya çıkmaya başlayan ateş harlanmaya başlamışken, böyle bir çatlak sebebiyle akp'nin 2018 genel seçim çabası da, erdoğan'ın cumhurbaşkanlığı çabası da güme gider.

  erdoğan veya danışmanları muhakkak suretle ilerleyen günlerde bahçeli'yle bu konuyu kapalı kapılar ardında görüşeceklerdir. bahçeli'nin mitinglerinde, kamuoyunun huzurunda af diye diretmesi tayyip erdoğan için büyük sıkıntı olur.

  hepsinin ötesinde, ben bahçeli'nin erken seçim çıkışının da, bu af vb. çıkışlarının da erdoğan'a yönelik art niyet olduğunu düşünüyorum. kesinlikle erdoğan'ın ayağını kaydırıp seçim kaybetmesine yönelik hareketler bunlar.
 • devlet bahçeli'ye de posta koymuş:

  "......yani bu konularda kimse bize farklı yaklaşım göstermesin...."

  (bkz: vaziyet alın burası karışacak)