şükela:  tümü | bugün soru sor
  • güldüy güldüy show çocuklarının filmi olacak. fragman insanı tatlı bir tebessüm ettiriyor.
  • fragmanı pek hoşuma gitti. kızımla sabırsızlıkla vizyona girmesini bekliyoruz.

edit: şimdi çıktık filmde. vallahi elinize sağlık çocuklar. hikaye, oyunculuk hepsi çok güzel sıcacık. aklımızdan çıkmayacak bir film. tekrar teşekkürler.
  • fragman gayet güzel olmuş .gidip gitmeme konusunda tereddüt ettirmiyor.
    tanım:gişede çakılması garanti olan film.
  • anılarda kalmış bir türkiye masalı.

seyredin seyrettirin
    unuttuğumuz değerleri naif bir dokunuşla hatırlatıyor.
  • ilk gün gidip izlediğim sıcacık film. (bkz: berat efe parlar) ve (bkz: esat polat güler) harika oynamış, diğer çocuklarda öyle tabii, yolları açık olsun.
  • dün akşam çocuğumla beraber gittiğim ve son yıllarda izlediğimiz en iyi film. güldüy güldüy hayranı kızım inanılmaz eğlendi filmde. ama ben daha fazla eğlendim desem abartmış olmam. filmin sonuna doğru iki üç yerde gözlerim dolmuştu bir baktım finalde kızımla beraber ağlıyoruz. beş yaşındaki kızıma arkadaşlığı, aile olmayı bundan güzel anlatamazdım. emeği geçen herkesin eline sağlık. herkese şiddetle tavsiye ediyorum.
  • kızım ve yeğenlerimle gidip istemeye istemeye girip kocaman tebessümle ayrıldığım film. hatta birkaç sahnede ağladım bile yahu.

küçük oyuncular harika.

sadece çocuklar değil ruhu çocuk kalanlar da gitsin efenim.
  • oğlumla izledim bugün. aile, dostluk, fedakarlık, yardımseverlik gibi unutulmaya başlanmış değerleri çok güzel ele almışlar. çocuk oyuncular da harikaydı. sıkılmadan izledim.
  • bugün çocuklarımla birlikte izlediğim film. karışık duygudurumuma uygun, gülme ve özellikle ağlama ihtiyacımı tatmin etmiş, çocukları da gayet güzel eğlendirmiş bir film oldu. salon da özellikle çocuklar tarafından doldurulmuştu.

ancak fragmanda neredeyse filmde geçen her espriyi yayınlamış, başından sonuna özet geçmişler. fragmanı izlememiş olsaydım keşke dedirtti, en ufak bir ters köşe yok. eğlendirmek istediğiniz bir çocuk yoksa gereksiz, çocukla izlemek için dozunda.
  • vizyona girdiği ilk haftada box office türkiye listesine 1. sıradan giriş yaparak en çok izlenen film olmuş.

https://instagram.com/p/bheuthnn2_d/