şükela:  tümü | bugün
 • güldüy güldüy show çocuklarının filmi olacak. fragman insanı tatlı bir tebessüm ettiriyor.
 • fragmanı pek hoşuma gitti. kızımla sabırsızlıkla vizyona girmesini bekliyoruz.

  edit: şimdi çıktık filmde. vallahi elinize sağlık çocuklar. hikaye, oyunculuk hepsi çok güzel sıcacık. aklımızdan çıkmayacak bir film. tekrar teşekkürler.
 • fragman gayet güzel olmuş .gidip gitmeme konusunda tereddüt ettirmiyor.
  tanım:gişede çakılması garanti olan film.
 • anılarda kalmış bir türkiye masalı.

  seyredin seyrettirin
  unuttuğumuz değerleri naif bir dokunuşla hatırlatıyor.
 • ilk gün gidip izlediğim sıcacık film. (bkz: berat efe parlar) ve (bkz: esat polat güler) harika oynamış, diğer çocuklarda öyle tabii, yolları açık olsun.
 • dün akşam çocuğumla beraber gittiğim ve son yıllarda izlediğimiz en iyi film. güldüy güldüy hayranı kızım inanılmaz eğlendi filmde. ama ben daha fazla eğlendim desem abartmış olmam. filmin sonuna doğru iki üç yerde gözlerim dolmuştu bir baktım finalde kızımla beraber ağlıyoruz. beş yaşındaki kızıma arkadaşlığı, aile olmayı bundan güzel anlatamazdım. emeği geçen herkesin eline sağlık. herkese şiddetle tavsiye ediyorum.
 • kızım ve yeğenlerimle gidip istemeye istemeye girip kocaman tebessümle ayrıldığım film. hatta birkaç sahnede ağladım bile yahu.

  küçük oyuncular harika.

  sadece çocuklar değil ruhu çocuk kalanlar da gitsin efenim.
 • oğlumla izledim bugün. aile, dostluk, fedakarlık, yardımseverlik gibi unutulmaya başlanmış değerleri çok güzel ele almışlar. çocuk oyuncular da harikaydı. sıkılmadan izledim.
 • bugün çocuklarımla birlikte izlediğim film. karışık duygudurumuma uygun, gülme ve özellikle ağlama ihtiyacımı tatmin etmiş, çocukları da gayet güzel eğlendirmiş bir film oldu. salon da özellikle çocuklar tarafından doldurulmuştu.

  ancak fragmanda neredeyse filmde geçen her espriyi yayınlamış, başından sonuna özet geçmişler. fragmanı izlememiş olsaydım keşke dedirtti, en ufak bir ters köşe yok. eğlendirmek istediğiniz bir çocuk yoksa gereksiz, çocukla izlemek için dozunda.
 • kızımın da ilk sinema deneyimi olan film. beklentiyi çok düşük tuttuğum için midir bilmem ama hiç sıkılmadım, kah gülüp kah duygulanıp bitirdik filmi. kızım da çok beğendi. yeni nesil çocuklarda pek bulunmayan paylaşma, fedakarlık ve en önemlisi azim kavramlarını çok iyi yerleştirmişler. tom ve jerryyi aşamayan, kovalamaca sahnesinden ve kaliteli görsel efektlerden başka numarası olmayan hollywood animasyonlarına daha önce iyi ki götürmemişim.

  tabi ki çocuklarla şaheserler yaratan iran sineması kalitesinde değil, ayrıca her olayı da önceden tahmin etmek çok kolay. hatta kekeme kıza yardım ettiği sahnede film bitse çok daha iyi olurdu ama filmi izlerken hiç sıkılmıyorsunuz. komiklik dozunda, başta iftarlık gazoz filmindeki oyunculuğunu da çok beğendiğim uşak olmak üzere tüm çocuklar çok iyi iş çıkarmış, büyüklerden de tiyatro ve dublaj üstadı sezai aydın oynuyor.

  büyükler için anca televizyon karşısında vakit doldurmak için izlenecek, 5 yaşından büyük çocuklar içinse kesinlikle tavsiye edeceğim bir film olmuş.

  bir de unutmadan, yine ve yeniden: çağdaş ozan barış manço, kaç nesil seninle büyüyor, büyüdükten sonra da seni dinliyor. sen ne büyük bir adammışsın.