• bir semazen beyanı.
    barkodlu entrynin sahibi baysakal mıdır kabasakalmıdır nedir ! o leş ağzınla ettiğin küfürler senin ve senin gibi düşünen organizmalara yakışır elbette...lakin benim kişiliğim ve karakterim küfür etmeden de düşüncelerimi ifade edecek şekilde geliştirildi ve yapılandırıldı .önce adam ol!
    eğer burada yıllar yıllar öncesinin davası görülecekse o dediğin yerler mezopotamyaydı!istanbulun da bir zamanlar konstantinopolis olduğu gerçeği gibi!
    sizin derdiniz belli..tayyip erdoğanın söylemleri beni bağlamaz!var demiştir yok demiştir.ama ben ve benim gibi bu ülkenin türk evlatları ve vatanını seven her kürt insanı türkiye cumhuriyeti tarihinde böyle bir nitelikte ve nicelikte bir bölgenin sınırlarımız dahilinde olmadığını söylüyoruz!geçmişte yaşayan yerel halkın orayı ne şekilde adlandırdığı da zerre umrumuzda da değil...saygılar ve de sevgiler.sana ve senin gibi hayalperest sözde eşitlikçi özde bölücü kişiliklere de saygı duymadığımı belirtmek isterim.
  • var diyen değerli kardeşlerimi bulunduğu ilçenin herhangi bir jandarma karakoluna gidip kürdistan türkiye cumhuriyeti sınırları içerisinde vardır! diye bağırmalarını rica ediyorum ..onlar size en net şekilde gösterirler var mı yok mu (????) :)))))))
    trakya bölgesi denmesi etnik bir ayrıştırma yaratmaz !ama sen doğu anadoluya kürdistan dersen ayrı bir vilayet gibi göstermeye kalkarsan ve bunu yaparken de pkk ağzı ile anırırsan o ağıza ahh o ağıza neler sokulur neler!
    bu arada kadınım !söverken dikkat edin :)
  • trakyalılar bu ülkenin topraklarına göz dikip orada bir devlet kurmak için batı trakya demiyorlar sayın amına koydugumun bölücü kürdistan savunucuları. hepinizin amacı belli siktirın gidin dağdaki köpeklerinizin yanına
  • buna diyarbakırlıların cevabı şöyle olur
    +walla bremin bu adam nane sele gibidir
  • dersim diye bir ilimiz de yok.

(bkz: tunceli)
  • ne oldu acaba büyük ortadoğu projesinden mi alındı sayın cumhurbaşkanım diye merak ettiren söylem.
  • henuz dogu-guney anadolu'ya gitmemis tayyip beyanati...
  • ecdadları olan osmanlı zamanında vardı halbuki böyle bir yer. sonra kim kaldırdı acaba o bölgeyi.
  • bizim "trakya" diye de bir bölgemiz yok ama "trakyalıyım" diyen kimseyi karakola davet etmiyorlar benim mal ekşici kardeşim.

türklerin akıl/mantık konusunda ciddi sıkıntıları var, bir millet nasıl bu kadar beyinsiz hale geldi ileride büyük tez konusu olacak.
hesabın var mı? giriş yap