şükela:  tümü | bugün
  • üsküdar kuş bakışı caddesi üzerinde bir tanesi faaliyet gösteren market
  • üsküdar kuş bakışı caddesi üzerinde genel merkezi de faaliyet göstermektedir.
  • bir yıldız holding iştirakidir. organize toptan satış alanında faaliyet göstermekte olup 2002 yılında altı mağazayla sektöre merhaba demiştir. 2010 yıl sonu itibarıyla 54 ilde 109 mağazası bulunmaktadır.
  • ülker'in ürünlerine ağırlık veren, hesaplı bir marketler zinciri. tüm detayı internet sitelerinden öğrenebilirsiniz.

alışveriş yapmak çok kolay. sadece vergi levhası ve şirket yetkilisini belirten bir yazıyla başvurup alışverişe başlayabilirsiniz. ev ihtiyaçları için bile tercih edilebilir. bir de bunlar private label'e "öz mal" diyorlar!
  • genelde yağ, şeker, çay gibi mutfak masrafının ana hatlarını oluşturan malzemeleri piyasaya göre ciddi manada ucuz olan market zinciridir.

geçen ay 41 tlye "yudum" marka natürel sızma 5 kg zeytinyağı aldım. normal marketlerde 52-55-60 tl idi.

black bruin marka enerji içeceğinin 500 ml olanları 0.85 tl.

geçen bu toptancıdan alamadığım et vb. ürünler için malatya'nın diğer mağazalarıyla elimdeki bizim toptan'ın fişini karşılaştırma imkanı buldum.

bizim toptandan 120 tllik alışverişim güya diğer yerli market zincirlerine oranla daha ucuz olan bu market zinciri ile arasında 55 tllik fark vardı. diğer yerli marketlerde eminim o fiş 200 tlyi geçerdi. böyle de ucuz bir market zinciridir.
  • ülker ürünü sakızı bile poşetine sokmayan ben için kabus gibi toptan market.
    içeri poşetlerce ürünle girip reyonlarına falan koyasım var.
    ucuz mu?

cebime para koysalar kapısından geçmem.
  • alışveriş için mutlaka bizim kart lazımmış. metro gibi değil.
  • alisveris icin ille bizim kart lazimsa ben kacak geçiş mi yapiyorum diye dusunduren, cidden uygun ve perakende de satan cash carry mağazası. cebime para koymasi sart degil, butceme koymasin yeter diyenlerin favorisi.
  • 4 tl ye pringles 1.60 tl ye 1 litre pepsi alabileceğiz market. perakende ürünlerin çoğunluğu diğer marketlerden hesaplı olduğunu gözlemledim. ucuzdur gidin ordan alın.
  • hisseleri 2011 yilinda 25. tl den günün kuru ile 16 usd civari ile arz olan ancak aradan geçen 4 senede an itibariyle 13.5 tl yaklasik 4 ,5 usd ye kadar gerileyen imkb de islem gören türkiye piyasasindaki en büyük toptan gida firması..