şükela:  tümü | bugün
  • şok'ta satılan konserve gıda, turşu ve ketçap-mayonez markası. büyük bir olasılıkla eski bir marka olup ülker tarafından satın alınmasıyla şok mağazalarına özel marka haline getirilmiştir.
  • bir ürünü ucuza satmak için giderleri kısman gerekir, yüksek kalite bir markayla aynı performans tabii ki beklenmemelidir, falan filan doğrudur ancak;

arkadaşım yaptığınız ürünü paketlemeden alın bir tane tadına bakın be. allah rızası için bi tadına bakın o satacağınız ürünün ben bunu satmaya utanır mıyım utanmaz mıyım deyin. üzerine bir de bizim vatan falan yazmışsınız yerken ben utandım.

işbu entry bizim vatan salatalık turşusu için girilmiştir.
  • konserve ton balıkları fena olmayan, süt mısırları berbat olan marka. arkadaş çuval çuval şeker mi basıyorsunuz bu mısırlara konserve haline getirmeden önce, hayatımda bu kadar şekerli süt mısırı yemedim.
  • ...
  • besin değerlerini hiç bir yerde bulamadığım ton balığı.
  • şok'ta satılan ton balığı ve konserve markası. ton balığını denedim, sağlıklı mı sağlıksız mı bilemem, havasını civasını hiç bilmem ama tadı fena değildi.
  • kahvaltılık sosu, "cevizi az acuka" olan firma. evden eksik etmiyorum. efsane yapmışlar.
  • turşusu rezalet olan marka. normalde kühne alırım baktım bizim vatan yerli milli olsun dedim. 2 tane yiyebildim. almanları kıskandım
  • ton balığını 2x160’ı 10.50 tl gibi bir rakama aldım superfresh’in 3x80’i 19 küsürdü. tek başına çok iyi değil gibiydi ama makarnaya karıştırınca gidiyor.