şükela:  tümü | bugün
  • şok'ta satılan konserve gıda, turşu ve ketçap-mayonez markası. büyük bir olasılıkla eski bir marka olup ülker tarafından satın alınmasıyla şok mağazalarına özel marka haline getirilmiştir.
  • bir ürünü ucuza satmak için giderleri kısman gerekir, yüksek kalite bir markayla aynı performans tabii ki beklenmemelidir, falan filan doğrudur ancak;

arkadaşım yaptığınız ürünü paketlemeden alın bir tane tadına bakın be. allah rızası için bi tadına bakın o satacağınız ürünün ben bunu satmaya utanır mıyım utanmaz mıyım deyin. üzerine bir de bizim vatan falan yazmışsınız yerken ben utandım.

işbu entry bizim vatan salatalık turşusu için girilmiştir.
  • konserve ton balıkları fena olmayan, süt mısırları berbat olan marka. arkadaş çuval çuval şeker mi basıyorsunuz bu mısırlara konserve haline getirmeden önce, hayatımda bu kadar şekerli süt mısırı yemedim.
  • vatan mayonez kesinlikle almayın derim.

ucuz diye de değil, tek alternatif diye aldım sonra başka bir marketten düzgün markaya ait başka bir tane daha almak durumunda kaldım.

ben yaptım siz yapmayın.
  • besin değerlerini hiç bir yerde bulamadığım ton balığı.
  • şok'ta satılan ton balığı ve konserve markası. ton balığını denedim, sağlıklı mı sağlıksız mı bilemem, havasını civasını hiç bilmem ama tadı fena değildi.
  • kahvaltılık sosu, "cevizi az acuka" olan firma. evden eksik etmiyorum. efsane yapmışlar.