şükela:  tümü | bugün
  • siyasiyabend'in facebook sayfalarindan duyurulan yardim cagrisi.

(11:55 11.02.18 güncellendi)
    arkadaşlar herkese selamlar, bildiğiniz üzere tedavi süreci başladı ve bu uzun bir süreç, bu süre zarfında murat çalışamayacak ve konserlerimiz olamayacak ne yazık ki..
    biz de ona destek olmak için bağış topluyoruz arkadaşlar ailesi de çok zor durumda çünkü ..
    (edit)hesap tr530004600882888000027351
    (yurtdışı döviz hesabı için) tr340004600882036000049289
    akbank-erdem göymen (grubun davulcusu)
    yatırdığınız her kuruş gülsüm anneye gidecek ve hastane masrafları olarak kullanılacaktır..
    sözün kısası bundan ibaret , bir süreçtir geçecek umarız, ama o zamana kadar da desteklerinizi lütfen esirgemeyiniz.
    sevgiler, saygılar ve iyi günler dileriz..

facebook duyurusu

edit: guncellenen duyuru.
  • tüberküloz teşhisi konmuştur kendisine. kısa zamanda bir yardım kampanyası düzenlenmelidir...
  • bir suredir tuberkuloz teshisiyle yogun bakimda kendisi ve bu surecte calisamayacagi icin kendisi için bir yardim kampanyası düzenlenmiş durumda. siya siyabend'in facebook sayfasında hesap numarası mevcut. umarım katılımı bol olur.
  • (11:55 11.02.18 güncellendi)
    arkadaşlar herkese selamlar, bildiğiniz üzere tedavi süreci başladı ve bu uzun bir süreç, bu süre zarfında murat çalışamayacak ve konserlerimiz olamayacak ne yazık ki..
    biz de ona destek olmak için bağış topluyoruz arkadaşlar ailesi de çok zor durumda çünkü ..
    (edit)hesap tr530004600882888000027351
    (yurtdışı döviz hesabı için) tr340004600882036000049289
    akbank-erdem göymen (grubun davulcusu)
    yatırdığınız her kuruş gülsüm anneye gidecek ve hastane masrafları olarak kullanılacaktır..
    sözün kısası bundan ibaret , bir süreçtir geçecek umarız, ama o zamana kadar da desteklerinizi lütfen esirgemeyiniz.
    sevgiler, saygılar ve iyi günler dileriz..

https://www.facebook.com/…7130980493146?pnref=story
  • mutlaka destek olunması gereken yardım kampanyasıdır. ilerleyen zamanlarda kıymeti anlaşılacak olan sanatçılarımıza her daim destek olunması gerekir. bi' bok yapamıyor musun? aç iki kolunu iki yana korkuluk ol.
  • geçen ay kadıköy’de görüp hasta mı acaba çok bitkin gözüküyor diye düşünmüştüm ki, ne yazık ki hastalanıp kaldırılmış. umarım kısa sürede sağlığına kavuşur.
  • hep beraber destekleyelim dediğim kampanya. bizon murat sizin de yardımınızla, umarım hızla iyileşecek. pamuk eller cebe lütfen...
  • kibre aşağılık kompleksine iyi gelir, siya siyabend cdleri.