şükela:  tümü | bugün
24 entry daha
  • bjk tv'de çalışanların sezon içerisinde maaşlarının sürekli geç ödenmesi, hatta 6 aylık dönemlerde maaş alamalarının ardından kanalın kapatılacağı öğrenildi.

yönetim kurulu, kulübe mali zarar verdiği gerekçesiyle bjk tv'yi kapatma kararı aldı. kanalda yaklaşık 40 kadar çalışan olduğu ve hepsinin iş sözleşmelerinin feshedilececeği duyuruldu. kanalın ise bir süre daha youtube üzerinden yayın hayatına devam edeceği öğrenildi.

başkan fikret orman, son seçim öncesi, "kulüp kanalında 40 kişi çalışıyor. ben dahil kimse izlemiyor" diyerek, kanalın faaliyetlerini durdurabileceği mesajını vermişti.
  • fenerbahçe tv'ye özenip kanal açanların bu işi de yüzüne gözüne bulaştırarak beceremediğinin göstergesi olan durum.
  • neyi doğru ki zaten beşiktaş’ın bu yanlış olmasın. kanalın paraları mykonos’a yada umut nayır’a gitmiştir.
  • başlığı okur okumaz aklıma rapci reisler geldi. bir devir flash tv gibi mazi oluyo desenize
  • finirbihçi tv'yi izinip kinil içinlir... futbol kulüplerinin televizyon kanallarının tamamı zarar ediyor. ama kapatmak yerine küçülmeye gidip en azından altyapı maçlarını yayınlamayı devam etmesi daha mantıklı.

canan karatay hocanın da onayladığı, içinde 912 çeşit mucize baharat olan, cinsel güç arttıran, penis boyu büyüten, basur ve varislere iyi gelen, kalp krizini engelleyip zekayı arttıran krem satıp yanında 3 kavanoz da bal hediye eden kanallar bile yayınlarını devam ettirebiliyor. al bir tane turksat frekansı ver u21 maçlarını başkan.
  • resmi olarak kapandığı kesinleşmiş.
    https://medyatava.com/…anlar-isten-cikarildi_167396
  • büyük skandaldır! şaka şaka. kimin umurunda ya televizyon.
  • üzen olay. aklımda hep şu görüntülerle kalacak.
  • bazı şeyler prestij için yapılır.

vizyonsuzca, talihsiz bir açıklama ile kapatılmış olması, üzücü.

galatasaraylı olarak hiçbir zaman gs tv izlemedim, ama kapalıtacak olsalar ona da karşı çıkardım.

neden izlenmiyor, nasıl izlenir kılarız demek yerine ticari düşünüp elindeki medya aracını kapatmak tam saçmalık olmuş.
  • 15 yıl geçmesine rağmen (bkz: fenerbahçe tv)'nin kalitesine erişemeyen ve sonunda kapanan kanal. maalesef kulüp olarak büyümek yerine küçülüyoruz.

oradaki 40 kişi işsiz kalınca beşiktaş uefa kupasını kazanacak. seneye 3-5 amatör branşı da kapattık mi gelsin şampiyonlar ligi gitsin avrupa süper kupaları.
14 entry daha