*

şükela:  tümü | bugün soru sor
 • fenerbahçe'nin haziran ayında yapılması beklenen başkanlık seçimine yeniden aday olmayacağını her fırsatta dile getiren aziz yıldırım'ın saklama gereği duymadan açık açık beşiktaşlı ve galatasaraylı şahısları kulübe üye yapması olayıdır.

  toplanan kongrede bu duruma dikkat çeken ali koç'a, tek aday sizsiniz diye seslenen fenerbahçe yönetiminin saklamaya zahmet bile etmeden rakip takım taraftarlarını kulübe üye yapılmasına artık birinin dur demesi gerekiyor.

  koltuk sevdasından gözü dönmüş olan aziz yıldırım, kulüp ahlakına yakışmayan bu eylemle, koskoca fenerbahçe tarihine utanmaz bir tavırla leke sürmektedir. bu haysiyetsizlik karşısında hiç ses çıkarmayan divan kurulu çok büyük bir yanlışa ve haksızlığa davetiye çıkarmaktadır. unutulmamalıdır ki formalılar, eşofmanlılar, kravatlılar gider. atkılılar ise her daim kalacaktır. fenerbahçe kimsenin arka bahçesi değildir. aziz yıldırım'ın sırf başkan seçilmek için yaptığı bu çirkin eylem kulüp tarihine olmakla beraber kulübün geleceğine de zara verip leke sürecek nitelikte olduğu hatırlanmalı ve tepki gösterilmelidir.

  fenerbahçe taraftarı olarak ali koç'a olan desteğimizin ilk zamanki gibi devam ettiği hatırlanmalı ve taraftarlar olarak gereken tepkinin çok geç olmadan verilmesi gereklidir.

  edit: fotoğraflar kişilik haklarını rencide edebileceği ihtimali üzerine kaldırıldı ve zaten ilgili fotoğraflar da bana ait değildi. fotoğrafların hepsi şu adresten alınmıştır.
 • 110 yıllık koca çınarın bir koltuk sevdası yüzünden rezil rüsva duruma düşmesidir. nasıl bir koltuk sevdası ise bu artık rakip takım taraftarları dahil üye yapmaya çalışılıyor. siz değil miydiniz divan kurulunda ali koç’a tek aday sizsizsiniz diyen. şimdi adama derler bu ne perhiz bu ne lahana turşusu diye. kendinizde biliyorsunuz ali koç’u temiz adil bir seçimde alt edemeyeceğinizi ve böyle küçük düşürücü ayak oyunlarına başvuruyorsunuz.

  sizin koltuk sevdanız yüzünden bir kulüp tepetaklak aşağı doğru yuvarlanıyor. sizin yetiştirme taraftar dedikleriniz artık değişim bekliyor ve bu değişimin ali koç ile gerçekleşeceğini de biliyorlar. bu yüzden ne kadar ayak oyunu yaparsanız yapın ali koç’u başkan yapacağız.
 • kusmuk beyinli adamların herhangi bir şeyi yönetmemesi gerektiğinin apaçık kanıtı.

  sen burada adamlara vizyon, gelecek vb. şeyler sunuyorsun, adam sırf koltuğunu bırakmamak için çer çöp hareketler yapıyor.

  merak etmeyin. haziran'da hepinizin kökünü kazıyacağız.
 • aziz yıldırımın ne kadar zor duruma düştüğünü gösterir. düştükçe batıyor ve batmaya devam edecek. bu son çırpınışları. ali koç geldiğinde umarım hepsini kulüpten teker teker yollar.
  son olarak (bkz: ali koç başkan fenerbahçe şampiyon)
 • (bkz: bir gün herkes fenerbahçeli olacak) böyle bir şey değildi.
 • aziz yavaş belini kırdın fenerin.
 • 3 temmuz ve oynanan oyunlardan dolayıdır falan filan.
 • fenerbahçe’yi şahsi çıkarları için kullanan ve hastalıklı ruh haline kurban etmek isteyenlerin faaliyetidir.

  sayın malum şahıs, bu taraftar senden iğreniyor. bir gün her fani gibi vefat edeceksin ama senden iğrenerek ve nefret ile bahsedecekler.