şükela:  tümü | bugün soru sor
 • büyük takım olmayı sadece taraftar ve şampiyonluk sayısına bağlayan troll başlığı, sakince cevap verecek arkadaşlar uzunca açıklasınlar ...
 • (bkz: ne diyorsun sen lan değişik)

  duzelt:
  susayim geceyim dedim ama, olmuyor lan!
  senin ben trollugununde, neyse ben sustum.
  karsimda olsa ikiye bolerdim, dayak arsizi, mal!
 • beşiktaş, gs ve fb nin seviyesine düşmeyeceği için olmayan tarihtir.

  zira avrupa' da en fazla bilinen takım beşiktaş an itibariyle.

  (bkz: öyle başlığa böyle entry)
 • işi gücü bırakıp pazar pazar bunu düşünüp bide utanmadan başlık açtıgına göre, göt korkusu ile birleşen bir beşiktaş korkusu sezdim.

  beşiktaş'lılar, takımları, stadları, taraftarları ve olusturdugu futbolcu kadrosu ile gayet keyifli, sarışın kardeşlerin durumları ile ilgili değil, sende ilgili olma boşuna böle başlıklarla küfür ettirme kendine.
 • sonuca farklı yollardan da ulaşsak, işte tam olarak bunu diyoruz.

  birbirinizden bir farkınız yok. seviye aynı.
 • fb ile gs'yi kardeş yaptığın doğrudur ama bunu başarılarınla değil görgüsüzlüğünle başardın. fener taraftarı bir noktada durmayı kendini, takımını sorgulamayı becerir. şu fener taraftarının başına gelenleri, yaşadığı travmaları düşün. aynılarını sen yaşasan ülkeyi bölerdin. e, seni görünce fenerli kardeşime dönüp özür diliyorum. kıymetlerini bilememişiz. seni 90 larda üç sene başarılı olduğunda bile herkes sever ve gerçekten "efendi" derdi. şimdi iki sene başarılı oldun diye değil, sağa sola saldırdığın için herkes sana gıcık. aynı hataları aziz yıldırım ve yönetimi de yaptı. tüm türkiye bekledi fener'le dalga geçmek için. sıra sende. yeni nesil bjk taraftarı görgüsüz ve itici. bu bir gerçek.
 • (bkz: renkli kardeşlerden ezik mesajlar)

  vardar ile ostersunds’a elenirsek sizin seviyeye düşeriz.

  dostum oturun bayern münih maçını izleyin yurttaş olarak da destek verin,boş konuşmaktan daha faydalı olursunuz böylelikle.
 • erişemez belki çünkü arkasına devlet gücü alamamıştır ve belki alamayacaktır. (şükrü saracoğlu, selahaddin beyazıt). fb ve gs nin bütün kazanılan malları başarıları şaibelidir. 1996 dan beri gs nin bütün şampiyonlukları araştırılmalıdır (yoksa fetö mü var ne :)). özellikle gs ın yanına yaklaşılamaz 10 larca yıl soyuldu kulüp hala parası malı kaldı hayret arkadaş ya. ne zaman yaklaşır bjk 3 yıl daha şampiyon olur şamp. ligte çeyrek final yarı final oynar gs nin borçları 5 milyar olur malı mülkü batar gs yi geçer. fb yi ise çok zor geöeçer bir 50 yıl gerek bu şekilde.