şükela:  tümü | bugün
176 entry daha
  • yaklaşık 10 gün önce verdiğim siparişimi bugün iptal etmiş ve en ufak bilgi vermeye tenezzül etmemiş kitap satan firmadır.
    ocak ayı boyunca kargo ücretsiz dedikleri için ilk kez denemek istedim ama sonuç hüsran...
    piyasada çok rahat bulunabilecek bir tane kitabı *zarar ederiz diye iptal etmeleri , beni kaybetmeleri demektir.
    ilk ve son alış-verişimdi. en kısa zamanda iademi alıp , sürekli alışveriş yaptığım siteye devam..
  • 3 tane roman siparişi vermiştim, 2 gün sonra tüm kitaplar temin edilmişti. bugün de kargosu geldi yani toplamda 4 günde elime ulaştı. hızlarına hayran oldum. bayağı güzel yayınevi kampanyaları da var. takip edilirse %40-50 indirimler yakalanabilir.
  • sipariş verdiğim kitapları makul bir zamanda gönderen fakat sonrasında gönderdiği reklam smsleri ile bıktıran sms listesinden çıkmak için defalarca farklı içeriklerde mesaj gönderdiğim online kitap alışveriş sitesi
  • musteri hizmetlerine hicbir sekilde ulasamadigim firma.
    beklemek istemiyorsaniz biz sizi arayalim gibisinden bir seyler soylediler son aradigimda, 2 gün gecti hala donus bekliyorum.
    tedarik surecleri de eskiden en fazla 3 gun surerken, simdi 5 hatta 6 gune cikmis gibi gorunuyor.
7 entry daha