şükela:  tümü | bugün soru sor
  • (bkz: oo dürüm)
  • bu sistem aracılığıyla yapılan yolculuklar ne kadar güvenilir ne kadar değil kullanan varsa bilgi verebilir mi? fiyat olarak gayet uygun ama bilemedim.
  • almanya'da baslamistim erasmus donusunden beri 20 kere kullandim turkiye'de de, hepsi superdi. cok guzel olay baska insanlarin hikayelerini dinliyorsun vb.

edit: bir kere kamyona binip gelmisligim de var ıstanbul'dan. ve evet kamyon oldugunu bilmiyordum, araba gelince ogrendim ve bir tane de kiz ogrenci vardi iceride ne cesaret amk. ama abi 10 numaraydi cay falan demliyordu arkadaki yatakta uyudum 30 lira ızmir - ıstanbul, tertemiz uyku daha ne isteyim bilmiyorum.
  • surucunun sizi ekmeyecegi garanti mi? malum, burasi turkiye. elde bavul adami beklersin. gelmez.
  • ankara'dan izmire gidecek olan varsa yeşillendirsin beni
  • gelecek izmir seyahatimde kullanmayı düşündüğüm program. böbrekleri buzluğa koyacağım.
  • bir arkadasim bu site sayesinde italya ve ispanya dolaylarinda oldukca ucuza tatil yapti. üstelik otostoptan daha güvenli oldugunu ekledi. bi deneyip görmek lazim.
  • otostop yapmaya cesareti olanlar için cennet gibi uygulama. yine de vesveseli biri olarak ben asla tercih etmem. ismini cismini, sürüş tekniğini bilmediğim biriyle tüm kontrol o'nda olacak şekilde yola çıkmak kafama asla yatmıyor.

evet kimlik bilgileri falan var ama tc kimlik no'su bi insan hakkında ne kadar fikir verir orası tartışılır.

yine de güzel fikirdir. kafamın içindekinden daha güvenli bir dünyada olsak ben de denerdim.
  • istanbul tüyap fuarına gitmek için kullandığım bi site. daha önceden 2 kere yapmıştım hiç bi sıkıntısını görmedim şimdilk. ama en son yaptığım yolculuk da adam 63 yaşındaydı yaşına göre şöförlüğü güzeldi ama hep ben haklıyım yaşlılardan dı muhabbet i pek çekilmiyo. bişiler anlatıyor nasıl ama güzel anlattım demi vs vs sn de cevap olarak haklısın abi, doğru yu söylüyorsun vs vs geçiştire geçiştire yolculuk yapıyorsun. her zaman böyle insan gelmez konya- manisa için yapmışdım o zamn ki yol arkadaşlarım iyi di numaralarımızı aldık facebook da birbirimizi ekledik.

korkmanın pek anlamı yok arkadaşlar istanbul a giderken bursada 1 2 saat adamın işi vardı eğer aceleniz yoksa avantaj a da çevirebiliyorsunuz beni bıraktı bursda 2 saatte ne yaparsın bursada ulu camii tophane vs vs ve iskender abi ney nerede meşhursa orada yiyeceksin. yol açık yola çık :-)