şükela:  tümü | bugün
  • dusuk ucretlerle baskalarinin arabalarinda seyahat edebiliyorsunuz. cok guzel bir site. sonucta gidilecek yer ayni. surucusu muhabbete doymayan birisiyse oo cdaha ne?

ilk kez yaptigimda adamla o kadar samimi olduk ki gel biraz sen kullan dedi bende de ehliyet yok onu bilmiyor tabi..

not: istanbuldan berline bile gidenler var dusunun yani cok iyi
  • (bkz: blablacar.com)
  • türkiye ofisini kapatmışlar.
    hurriyet
  • sadece kadınlar seçeneği eklenmis olusum.
  • daha öne kısa mesafelerde kullandım fakat yakın bi zamanda ankaradan lüleburgaza gidicem bakalım nasıl olucak uzun mesafede tamamen şans yani yol arkadaşınız nasıl biri olucak fln fln ama araba seçenekleri şaşırtıcı şekilde iyi yani adamın bindiği araba 150-200 binlik arabalar görüyorum bazen adam yolculukta yanına yakıta ortak çıksın diye birini arıyor şaşırıyorum ama eğlenceli oluyor program sayesinde araba bilgim gelişti valla
  • yurdum abazalarının yeni mekanı. istanbuldan ankaraya gitmek için 5 kişiye rezervasyon talebi gönderdim 5'i de reddetti. sadece kadın yolcular kullanabiliyor sanırım.
  • yolculuk paylasim uygulamasi.

gayet kullanisli ve mantikli ancak fiyatlar cok ucuz. ıstanbul izmir 35 tl cikiyor, sahsi aracta otobusten hem daha guvenli hem daha rahat hem daha hizli seyahat ediyorsunuz ama fiyat %50 daha ucuz. fiyatlari 1 tık yukarı çekmeleri gerek, 30 tl icin bi daha kimseyi tasimam
  • dili rusça yaptığınızda aniden daha fazla yolculuk seçeneği beliren oluşum. rusça ve ruslar olmasa dünyanın tuhaflık ihtiyacını nasıl karşılardık acaba?
  • ne zaman rezervasyon yapsam hep son dakika iptal olan oluşum. bunlar yüzünden şu an aşti'de tıkıldım kaldım. şimdi biriyle konuştum, 2 saat sonra gelecem dedi, bekliyorum bakalım :/
    umuyorum ki bu sefer o yolculuğu yapacam !
    edit : sonunda o yolculuğu yaptım, dün gece ankara'dan antalya'ya geldim :) bundan sonra otobüsle falan uğraşmam, direk bu uygulamayı kullanırım :)