• bu sistem ile aracımla 3 sefer uzun yol sayılabilecek iki mesafe: izmir-eskişehir ve izmir-istanbul yaptım aracıma aldıklarımda üniversite öğrencisi idi sadece birinden ücret aldım. şimdi kar sebebiyle uçakla izmire döndüm aracım istanbulda kaldı ve geri döneceğim. abartısız 30 kişiye mesaj attım izmir istanbul için,

geriye 5 kişi döndü, bu 5 kişi de "krdş yer yk ya", "az önce verdim" vs diye cevap attı.

üşenmedim fake hesap açtım faceten blabla ya bağlandım. aynı kişilere mesaj attım ve mükemmel sonuç.

100% geri dönüş aldım.

ulan en son geçen hafta sakarya istanbul yaptım bi öğrenci arkadaşı aldım kurtköye kadar. o sırada ilanı kaldırmamışım otobanda sağa çektim durdum mesaj atanları geri aradım yer kalmadı yanlış anlamayın diye, ilanı da düzelttim dolu yaptım.

sizin cinsel açlığınızı sikeyim samimiyetsiz orospu evlatları.
  • arkadaş bu uygulama win/win uygulamasıydı eskiden.şimdi şöförler sadece win kısmında takılı.yok köprü ücreti, otoyol ücreti.kardeşim sen kamilkoç musun kâr etmeyi düşünüyorsun, masrafların azalsın yeter ama nerdee! işte bizim ülkemizin asıl sorunu da bu, bu yüzden şu hallerdeyiz.
  • aracıma öğrenci aldığım zaman kendimi çok daha iyi hissettiğim platform. çocuklar biniyorlar, muhabbet ede ede gidiyoruz. sağolsunlar inerken para vermeye çalışıyorlar. parayı almayıp "siz öğrencisiniz, benden bi yemek yiyin" demenin zevki para ile ölçülmez
  • daha öncesinde 4 kez şoförlük yaptığım, 1.5 saat sonra 5.sini yapacağım platform. bugüne kadar herhangi bir dallamaya denk gelmedim.

son seferimde kafessiz bir köpek almıştım, insan tırsıyor haliyle. hayvan bu, ne kadar eğitim de versen, koltuğa pisledi mi o kokuyu çıkartana kadar göbeğiniz çatlar ve aldığınız ücretin 10-15 katını ödemeniz gerekir. o yüzden insan arabaya alırken çekiniyor.

istanbuldan ankaraya gelirken kişi başı 60 lira aldım ve bana düşen kısmı 15-20 liraydı. o yüzden avantajlı ve biraz riskli uygulama.

kız düşürmek için uğraşan dallamalar da bulunduğu söyleniyor, ben mesaj atan kızlara cevap dahi yazamıyorum. hanım belamı siker diye *.
  • türk böbrek vakfı önermiyor.
  • (bkz: böbrek.avi)

önce bir-kaç güvenli seyahat gerçekleştirilir ve deneyim puanı arttırılır sonra gelsin böbrekler...
  • her internet sitesini sex partneri bulmak için kullanan, eşeğe, köpeğe, su bidonuna tecavüz eden insanların dolu olduğu bir ülkede boyunuz 2 metre kilonuz 150 değilse veya vücut geliştirme ya da uzakdoğu sporlarıyla ilgilenmiyorsanız kullanmamanız gereken site.
  • bundan sonra sikseler kullanmam, kullandırmam.

mardin'den istanbul' a ilan verdim, urfa' dan biri, adana' dan biri, aksaray' dan biri istek yolladı. urfa' daki esnaf, adana' da ki öğretmen, aksaray' da ki öğrenciymiş. haricinde de mardin' den 2 öğrenci kız, urfa' dan bir öğrenci kız daha istek yolladı.

yorumlara bakarak urfa, adana ve aksaray' ı seçtim. urfa' dan aldığım vatandaş, nefes darlığı çeken, aksıran, çok fazla ama anlamsız konuşan biri çıktı. yolculuğun devamında genç adamın psikolojik rahatsızlığı olduğunu, bir süre hastane de yattığını, ailesinin çok zengin ama kendisini önemsemeyen yapı da olduklarını, uçak yolculuklarında kötü olduğunu, otobüs yolculuğunda da muavinlerden ve yolculardan gıcık olduğu için ancak arabayla seyahat edebildiğini öğrendim. elleri sürekli oynayan, bazen konuşmayan, dalan, bazen tepkisiz kalan bazen de sebepli sebepsiz gülen tuhaf biriydi. urfa adana arasını erkenden bitirmek için fazladan hızlı gittim, bir de ceza geldi sonradan.

adana' dan arayan sözde beyefendi de (!) (göt herif) adana'ya girmemle birlikte seyahatini iptal ettiğini, uçakla gitmesi gerektiğini söyledi. kaldık delinin biriyle yalnız.

aksaray' da aldığım yolcudan sonra bir ferahlama geldi. en azından iki normal insanız, deli saldırsa da paket ederiz diye düşündüm. o da müzik sevdalısı çıktı, bir de inanılmaz kötü bir sesi var ki akıllara zarar. bu deli de niyeyse sesini beğendi çocuğun. deli bir yandan coşkuyu veriyor, öteki de habire istek alıyor, bet sesiyle türkü çığırıyor. türküden sanat müziğine geçiyor oradan pop müziğe çeviriyor. yolculuğun kalanında beynim sikildi resmen.

sabahın dördün de önce deliyi ümraniye' ye, öğrenciyi de bahçelievlere bıraktım. eve vardığım da uyumadan önce blablacar' ı da sildim.

bir de ikisi de en yüksek puanı vermişler, ağırbaşlı, hoşsohbet, çok iyi bir insan demişler. ulan benim hoşsohbetim göt korkusundan ibneler, sıkıntı olmayacağını bilsem sizi tesiste bırakıp kaçardım yoksa.

ek bir de tanım yapayım; aldığınız yolcuların ne çıkacağı kestirilemeyen oluşum. yorumları siktir edin, kullanmayın.
  • ilk ve son kullanışım oldu kendilerini. şöförlerinin de, yolcularının da yola çıkmadan 1 saat önce satış koyduğu bir platformmuş. planlı bir işiniz var ise asla bulaşmayın. paşa paşa verin uçağa paranızı, gerekirse 100tl zarar edin. sinirlerinizin bozulduğu ile kalacaksınız.
  • tut ki kaza yaptın.
    hani 40 tl yolculuk parasından kar etmek için yanında oturttuğun kişi vardı ya?
    işte o sakatlandı ya da vefat etti.
    senin kontrolünde olan bir arabada ve önceden hiç tanımadığın birisi ?
    ne olacak? kendi yaşadığın travmaya ilave nur topu gibi davaların, tazminatların olacak.
    öyle panaromik tavan arabada 4 kişi güle oynaya yolculuk ederiz derken hiç tanımadığın birinin hiç hiç tanımadığın onlarca yakınıyla 'adliye koridorları qeyfi' falan...

bu durumun tam tersi de geçerli.
    misal 15 tl daha az ödemek için arabasına bindiğin kişi sana göre acemi bir sürücü ve 450 km boyunca kötü araba kullanan birine yolculuk güvenliğini emanet ediyorsun...

totalde gereksiz işler, saçma sapan uygulamalar yani.

bin arabana yürüt chris isaak cdlerini var git gideceğin yere. öteki de aynı müziği kulaklıkla artık otobüs tren uçak ne olursa orada dinlesin. nolcak.
hesabın var mı? giriş yap