şükela:  tümü | bugün
  • dün akşam ucuzcu bir süpermarketten, 6x250 ml'liğini 6 tl'ye aldığım yerli menşeli enerji içeceği. enerji değerlerinden fazla anlamam. tat olarak tutturmuş adamlar. votka+enerji için de oldukça ekonomik.*
  • dönem dönem çıkan yerli ucuz enerji içeceklerinin hemen hepsini deneyip içinde en memnun kaldığımdır.
    satış fiyatı 1tl olup siyah kutusu da oldukça hoştur. votkayı enerjiyle boğup fazla da içeri girmek istemeyen arkadaşlara tavsiye ederim.
  • yerli enerji içecekleri arasında en şık kutu tasarımına sahip olan üründür. içerik açısındansa diğerlerinden çok da farklı yoktur. fiyatı ise ultra ucuzdur. şok'ta bulmak mümkündür.
  • öncelikle kutu tasarımı gerçekten muazzam olmuş, tat olarak ise neredeyse redbull, burn ile aynı.fiyat kalite oranına bakıp kıyaslarsak da yerli malı olan bir üründe olması sebebiyle şu an en iyi diyebiliriz.çünkü gerçekten enerji içeceği sektörüne göre çok ucuz ve fiyatına göre kaliteli. litrelik seçeneğinin bulunması ise içecek satan yazlık bölge kafeleri için süper.

sloganları çok komik. bir ayı resmi altında ''hayvanlar gibi eğlen ama serserilik yapma.''

sitesi de gerçekten çok hoş olmuş. boş bir zamanınızda bakın derim.

http://blackbruin.com.tr/
  • harika bir reklam kampanyası yapmış içecektir. logosundaki kara ayıyı kamera karşısına çıkarmış, sağlam bir manifesto patlatmışlar. bildiğin ayı, ahkam kesiyor. hem eğlenceli hem de markayı çok güzel parlatıyor.

böyle yerel markaların böyle yaratıcı işler yapmasını özlemişiz. devamı gelir umarım.
  • şok tan burn ün black edition ı sanıp aldığım içecek. sonradan farkettim başka bi marka olduğunu. lezzeti harika fiyatı en ucuzlardan
  • burn'den daha iyi tat olarak red bull'un aynısı. fiyatı indirimli 1. tl

fiyat performans olarak en iyi enerji içeceği şu an.
  • piyasadaki diğer enerji içecekleri ile arasında, lezzet ve diğer değerler açısından ciddi anlamda bir fark olmamasına rağmen, onların 1/3 fiyatına satılan içecek.

fotoyu dün çektim. fiyatlar günceldir. karar sizin; black bruin x redbull
  • rakibi kipa enerji içeceğidir.
    (bkz: kipa enerji içeceği)
  • red bull'un memleketinden gelmiş, sahibi mateschitz'le hangar7'de karşılıklı la libertad demi corona içmiş biri olarak tadı red bull kadar güzel diyorum.
    yanlışlıkla dışişleri bakanı'nın etkinliği olan gün gitmişim ve adam beni bizzat karşıladı.
    önemli biri olduğumdan değil, o akşam sadece önemli insanlar geldiğinden, davetli falan... davetim yoktu, o ayrı.
    neyse üst katta pro içilen yerde karşılaştık, sohbet ettik çok mütevazi adamdır.
    konuya nerden girdim, nerden çıktım.