• harika bir reklam kampanyası yapmış içecektir. logosundaki kara ayıyı kamera karşısına çıkarmış, sağlam bir manifesto patlatmışlar. bildiğin ayı, ahkam kesiyor. hem eğlenceli hem de markayı çok güzel parlatıyor.

böyle yerel markaların böyle yaratıcı işler yapmasını özlemişiz. devamı gelir umarım.
  • red bull'un memleketinden gelmiş, sahibi mateschitz'le hangar7'de karşılıklı la libertad demi corona içmiş biri olarak tadı red bull kadar güzel diyorum.
    yanlışlıkla dışişleri bakanı'nın etkinliği olan gün gitmişim ve adam beni bizzat karşıladı.
    önemli biri olduğumdan değil, o akşam sadece önemli insanlar geldiğinden, davetli falan... davetim yoktu, o ayrı.
    neyse üst katta pro içilen yerde karşılaştık, sohbet ettik çok mütevazi adamdır.
    konuya nerden girdim, nerden çıktım.
  • e bu red bull’dan güzel?
  • bu şeyi övdükçe fiyatı artıyor, övmeyin yeter.
  • yarı fiyatına olsa da, tadı redbull'la yarışır, monster'ı kafadan tokatlar. sorun şu ki, fiyatı uygun dolayısıyla kar marjı düşük olduğundan asla bakkal, tekel ve marketlerde bulunmaz.
  • 1 senedir iciyorum ve hala her gordukce sasirdigim icecek.

abi tasarim ve logo enfes. b12 degeri guzel, sekeri fena degil. tadi gayet hos ve icimi kolay.

500lüğünün fiyatı ne sizce? 1.55tl evet. monster, redbull veya xır bok yesin efendim.
  • dönem dönem çıkan yerli ucuz enerji içeceklerinin hemen hepsini deneyip içinde en memnun kaldığımdır.
    satış fiyatı 1tl olup siyah kutusu da oldukça hoştur. votkayı enerjiyle boğup fazla da içeri girmek istemeyen arkadaşlara tavsiye ederim.
  • gariban redbulludur.lezzeti cok iyidir ama enerji verme konusunda problemli bir icecektir.fiyat performans acisindan cok iyidir.3tlye redbull alacagima 1tlye onu tercih edecegim icecektir.şok marketlerdw satilir.2tlye 1 ltr side mevcutdur.
  • fiyat kalite oranında zirveye oynayan içecek. ne diğer muadilleri gibi çakma duruyor ne de şekerli asitsiz. kendisine hasta etmiş enerji içeçeği. ün yapmış rakiplerine göre kutusu daha karizmatik.1,1 tl ye satılır.
  • dün akşam ucuzcu bir süpermarketten, 6x250 ml'liğini 6 tl'ye aldığım yerli menşeli enerji içeceği. enerji değerlerinden fazla anlamam. tat olarak tutturmuş adamlar. votka+enerji için de oldukça ekonomik.*
hesabın var mı? giriş yap