şükela:  tümü | bugün
 • ankara'da bestekar sokakta yeni açılmış bir steakhouse. tam olarak durumları nedir bilmiyorum. hanımla bi deneyelim dedik ve pişman olmadık; önünüze gelen hemen her şey çok lezzetli, kıvamında ve yerinde idi.
  sanırım yeni olmaları dolayısıyla ikramları da süper. bu aralar tanıtımda oldukları için olsa gerek gayet sakin görünüyor ama bu şekil ve kalitede devam ederlerse ileride bu restoranda yer bulamazsınız, benden demesi.

  salatalar on numara, etler tam istediğiniz kıvamda pişmiş ve oldukça lezzetli, tatlılar nefis...

  fiyat performans olarak da ismi lazim değil malum mekanlardan kat kat üstün lezzet olarak...
 • ankara bestekar sokakta hizmet veren ve muadillerine kıyasla fark yaratmayı başarmış keyifli mekan.

  masaya gelenler içinde steak sanırım bugüne kadar deneyimlediklerimin içinde en iyisiydi ancak etlerin lezzeti haricinde ikramlar bence çok daha iştah açıcı kıvamda.
  işletmecisinin müşterileri ile özel olarak ilgilenmesi dozunda ve bilgilendirici sohbeti de gayet keyifli.

  dekorasyonu çok methedilmişti ancak açıkçası şaşırtıcı bir fark olduğunu düşünmüyorum.
  belki keyifli renkler kullanılmış diyebilirim.
  ancak her steak restaurantında sıkça rastladığım ve tabiki burada da eksik bırakılmamış , duvarlardaki hayvan kafası şeklindeki kocaman aksesuarlar fazla sevimsiz bu da mekanın küçük ama göze batan tek eksiği ( belki de gereksiz fazlalığı) bence.
 • dün gidip ribeye yediğim mekan. mekan güzel park yeri sıkıntısı olmaması güzel.(valeleri var) . ortam güzel. etleri tad olarak güzel . ikramları kaşarlı patatesli olan dışında iyi değil gereksiz ekmekler biraz sert . direk zeytinyağa zeytin doldurmaktansa soslu zeytinyağı sadece daha güzel olurdu.

  amma velakin burda müdür mü yoksa sahibimi anlamadığım deri siyah kasap önlüklü bir adam var . böyle aşırı nazik, efendi ve usulüne uygun konuşuyor. yani o akşam en pahalı menüyü önerse bana kabul ettirirdi. tuttum seni bro...

  onun dışında etler lezzetli ama taurus park et de yediklerime göre bir miktar pahalı gibi geldi bana. hamburgeride çok güzeldi.

  umarım kapanmaz...
 • sırf tavandan sarkan aydınlatmaları ile bile kalbimi çalan mekan. civarda muadili steakçi bulunmadığından kapanmaz diye düşünüyorum. hatta franchise işine de sıcak bakıyorlar. umarım günaydın gibi avm'lerin food courtlarına konuşlanıp sıradanlaşmazlar.