şükela:  tümü | bugün
  • yönetmenliğini brian goodman'ın yaptığı 2017 yılı yapımı amerikan filmi. baş rolünü antonio banderas'ın oynadığı film, kendine yeni bir konu arayan senaristin evine davet ettiği genç adam tarafından rehin alınma hikayesi.
    http://www.imdb.com/title/tt2090465/
  • writer's block konulu twistli ikinci sınıf bir gerilim filmi. filmde bir olmamışlık var ama izlenmeyecek gibi bir şey de değil. oyuncular iyi ama senaryoda karakterler derin olmayınca onlar da bir yere kadar oynayabiliyorlar.
  • what doesn't kill you'nun yönetmeni brian goodman tarafından çekilmiş sonu tahmin edilebilir gerilim filmi. yalnız banderas çok yakışıklı yaşlanmış. film bitince elimde kalan bir tek bu oldu.
  • twistleri ve farklı senaryosuyla sonuna kadar izleyiciyi kitleyen, gizem/gerilim türünde akıcı bir film. banderas ve rhys meyers bir tiyatro sahnesinde gibi karşılıklı döktürüyorlar. izleyin pişman olmazsınız!
  • o son bir buçuk dakika olmayaymış iyiymiş dediğim 2017 tarihli gerilim filmi. oyunculuklar on numara, tansiyon, gerilim falan film boyunca yerli yerinde, twistler hakeza... ama dedim ya keşke şu son bir buçuk dakika olmayaydı, ahhh... olmuş artık, yapacak bir şey yok.
    bu arada antonio banderas yaşlanınca ispanyoldan ziyade meksikalıya benzemiş gibi geldi bana, kilo mu almış ne?
  • türün kriterlerine göre başarılı sayılabilecek bir film. afişe aldanıp aksiyon tarzı bol gürültülü bir hikaye beklemeyin, sakin ilerleyip seyirciyi yormayan anlatım tarzı var. bununla dozunda gerilimi ile birlikte ciddi vurucu noktaları da var ve bunlar filmi güzelleştiriyor. gözüme batan tek nokta banderas'ın oyunculuğu oldu ki çekimler bitsin eve gideyim der gibiydi. hikayeyi kurtaran ise meyers olmuş, gerçekten çok iyi bir oyuncu seçimi. twistlere ise takılmayın, böyle durgun bir filmden bir kaç atraksiyon beklemek normal zaten.
  • ilk başlarda yavaş ilerleyip radyo haberleri ile farklı yönlendiren, izledikçe merakta bırakan, ne olacak şeklinde sorarak izlediğiniz, bir kaç ters köşe ile son yarım saatte gerilimin tavan yaptığı güzel bir filmdir. izlenesidir. sonu şaşırtıcı biten film arayanlar için iyidir.
  • uzun yıllardır kendisinden pek haber almadığımız; 1990'ların cool ispanyol delikanlısı antonio banderas'ın yeni filmi. aksiyonu az ama merak duygusu ve ha şimdi bir şey oldu olacak beklentisi içinde izlendiğinde ilgi çekici olan bir gerilim-gizem filmi. bazıları korku demiş ama korku öğesi yok bu filmde. gizem ve gerilim havası daha ağırlıklı. sonu iki kere ters köşe getiren güzel bir film olmuş. farklı bir senaryosu olan filmi başarılı buldum. izlenmesini tavsiye ederim.