• o son bir buçuk dakika olmayaymış iyiymiş dediğim 2017 tarihli gerilim filmi. oyunculuklar on numara, tansiyon, gerilim falan film boyunca yerli yerinde, twistler hakeza... ama dedim ya keşke şu son bir buçuk dakika olmayaydı, ahhh... olmuş artık, yapacak bir şey yok.
    bu arada antonio banderas yaşlanınca ispanyoldan ziyade meksikalıya benzemiş gibi geldi bana, kilo mu almış ne?
  • twistleri ve farklı senaryosuyla sonuna kadar izleyiciyi kitleyen, gizem/gerilim türünde akıcı bir film. banderas ve rhys meyers bir tiyatro sahnesinde gibi karşılıklı döktürüyorlar. izleyin pişman olmazsınız!
  • jonathan rhys meyers'i match point'ten bu yana ilk kez bu filmde gördüm, yaşlanmamış ama zayıflamış, iyi de oynamış. antonio banderas'ı bu aralar sıkça görüyoruz (security, altamira ve şimdi de black butterfly) ama şikayetçi değiliz tabii ki, severiz ustayı. puerto banus'taki plazasını ziyaret etmişliğimiz var.*

--- spoiler ---

twist'lerini ve başarılı bulduğum film. sondaki klişe sahne olmasaymış daha iyi olabilirmiş.

--- spoiler ---
  • 5 uzerinden 2.5 verdigim vasat film.
  • flash tv dizilerinden hallice olan, film demeye bin şahit istenen yapımdır. olmamış, olamamış. vasat senaryo, vasat oyunculuk, kurgusuz kurgu vs vs..
  • uzun yıllardır kendisinden pek haber almadığımız; 1990'ların cool ispanyol delikanlısı antonio banderas'ın yeni filmi. aksiyonu az ama merak duygusu ve ha şimdi bir şey oldu olacak beklentisi içinde izlendiğinde ilgi çekici olan bir gerilim-gizem filmi. bazıları korku demiş ama korku öğesi yok bu filmde. gizem ve gerilim havası daha ağırlıklı. sonu iki kere ters köşe getiren güzel bir film olmuş. farklı bir senaryosu olan filmi başarılı buldum. izlenmesini tavsiye ederim.
  • son 1 dakikası nedeniyle kendi kendini baltalayan film. zaten düşük tempolu ve klişe bir hikaye, son on dakika ilginçleşiyor, sonra berbat bir sonla bitiyor. bir de jonathan rhys-meyers feci çökmüş, cildi mahvolmuş. bunun yerine misery izleyin çok daha iyi, tabii henüz izlemediyseniz.
  • what doesn't kill you'nun yönetmeni brian goodman tarafından çekilmiş sonu tahmin edilebilir gerilim filmi. yalnız banderas çok yakışıklı yaşlanmış. film bitince elimde kalan bir tek bu oldu.
  • beğendim güzeldi burada baya eleştirilmiş ama güzel. yavaş bir film
  • antonio banderas’ı simon cowell zannettiğimiz film. sakin ve özgün bir senaryoya sahip, yatırım tavsiyesidir.
hesabın var mı? giriş yap