şükela:  tümü | bugün
  • taze bir manga serisi. olay insanlarin kitaplarla büyü yaptigi bir dünyada geçiyor. yetenekli olan kişiler loncalarda toplanıyor. parlak bir seri olacak gibi. türkçe okumak için : burdan
  • bildiğin naruto lan bu? ama okunuyor, çerezlik.
  • --- spoiler ---

aster'in büyü kitabı ender 5 yonca büyüsünden bir tanesidir kimsenin haberi yok. aster'in büyü kitabı halen gizemini koruyor ileriki bölümlerde herşey yerine oturur.
    --- spoiler ---
    animesini'de dört gözle bekliyorum .
    şunu eklemek istiyorum kara boğaların kaptanı yami süpeeer bir şey. bakalım black clover'in çizeri olab tabata yuuki bizi nelerle şaşırtacak.
  • klasik bir manga hikayesi ama eğlencelidir, okutur, takip ettirir. bu tip mangalarda az çok tahmin ediyorsunuz zaten olacakları. ama işte onu görmek için okumaya devam.
  • severek takip ettiğim yeni favori mangam inşallah yakın zamanda animesini de çekerler de gözlerimiz bayram eder. yan hikaye açısından da gayet başarılıdır.
  • düzenli olarak bulunamaması insanı ifrit ediyor. bir gidiyor 3 hafta yok. bir gidiyor 1 ay yok. bu ne arkadaş ya.
  • animede asta'yı seslendiren elemanın acilen değişmesi gerekiyor. bundan daha irrite edici bir ses duymadım, gerekirse animeden vazgeçip sadece mangasını okuyacağım o denli fecaat bir şey.
  • ilk olarak animesine denk geldiğim manga serisi. şimdilik fairy tail ve naruto arasında gidip geliyor ancak olay örgüsü iyi kurulursa bambaşka yerlere gidebilir. mangasını bulduğum gibi okuyacağım. umarım beni yanıltmaz.
  • ne zaman ki asta 5 dk'da bir "wizard king olucam" diye ciyaklamayı bırakır, işte o zaman anime bir nebze katlanılabilir olur.