şükela:  tümü | bugün
  • taze bir manga serisi. olay insanlarin kitaplarla büyü yaptigi bir dünyada geçiyor. yetenekli olan kişiler loncalarda toplanıyor. parlak bir seri olacak gibi. türkçe okumak için : burdan
  • bildiğin naruto lan bu? ama okunuyor, çerezlik.
  • --- spoiler ---

aster'in büyü kitabı ender 5 yonca büyüsünden bir tanesidir kimsenin haberi yok. aster'in büyü kitabı halen gizemini koruyor ileriki bölümlerde herşey yerine oturur.
    --- spoiler ---
    animesini'de dört gözle bekliyorum .
    şunu eklemek istiyorum kara boğaların kaptanı yami süpeeer bir şey. bakalım black clover'in çizeri olab tabata yuuki bizi nelerle şaşırtacak.
  • klasik bir manga hikayesi ama eğlencelidir, okutur, takip ettirir. bu tip mangalarda az çok tahmin ediyorsunuz zaten olacakları. ama işte onu görmek için okumaya devam.
  • severek takip ettiğim yeni favori mangam inşallah yakın zamanda animesini de çekerler de gözlerimiz bayram eder. yan hikaye açısından da gayet başarılıdır.
  • düzenli olarak bulunamaması insanı ifrit ediyor. bir gidiyor 3 hafta yok. bir gidiyor 1 ay yok. bu ne arkadaş ya.
  • animede asta'yı seslendiren elemanın acilen değişmesi gerekiyor. bundan daha irrite edici bir ses duymadım, gerekirse animeden vazgeçip sadece mangasını okuyacağım o denli fecaat bir şey.
  • ilk olarak animesine denk geldiğim manga serisi. şimdilik fairy tail ve naruto arasında gidip geliyor ancak olay örgüsü iyi kurulursa bambaşka yerlere gidebilir. mangasını bulduğum gibi okuyacağım. umarım beni yanıltmaz.
  • ne zaman ki asta 5 dk'da bir "wizard king olucam" diye ciyaklamayı bırakır, işte o zaman anime bir nebze katlanılabilir olur.
  • mangasını severek okuduğum, çizimleri ortalamanın üstünde olan, naruto'yu anımsatan daha doğrusu ana karakterinin ve rakibinin naruto&sasuke ikilisini anımsattığı ve animesi de çekilen shounen manga serisi.

ana karakter aster'in (bir asta bir aster oluyor, noelle asta diyor arada aster yazıyorlar kafalar karışı) inanılmaz sinir bozucu bir sese sahip seslendiricisi animenin başlarında kulak kanatıyor. her bağırdığında monitörü yumruklayasım geliyordu, neyse ki ilerleyen bölümlerde düzeldi biraz da olsa.

bunun bir de rakibi var yuno (sasuke'nin büyücü olanı işte). adam coolluktan ölecek, çok yetenekli vs.

animasyon kalitesi dövüş sahnelerinde çok düşüyor, insanın bütün izleme hevesini alıp götürüyor. onun dışında bence bir problem yok.