şükela:  tümü | bugün
  • adını boşuna kara cuma değil muhteşem cuma koymamışlar. adamlar muhteşem keklemişler milleti.
  • trendyol'un microfost marka ürünlerindeki fiyat endeksine bakalım; 27 kasım tarihine kadar en düşük fiyat endeksine sahip olan trendyol, bu tarihten sonra uyguladığı %12,5’luk fiyat artışıyla black friday’i en yakın rakibi hepsiburada’nın 1 puan üstünde tamamladı.

bu yaptıkları resmen dolandırıcılık. ahlaksız herifler.
  • kara kazık günleri desek daha iyi gibi dedirten rapordur.
  • essahtan mı? karaymış cuma.
    (bkz: sen eşek olursan semer vuran çok olur) alüminyum.
  • grafiklerin haline bak. bangır bangır bağıran, milyonluk reklamlar verem devasa kurumsal şirketlerin yaptıkları küçük esnaf çakallıklarına bak.

kime güveneceğimizi bilmediğimizi gösteren rapordur.
  • 1 gün öncesi mavi jeans 'de taşlanmış bir kazak beğenmiştim. 70 tl etiket fiyatıydı indirimi ne dedim yarın belli olacak dedi. ertesi günü tekrar gittim aynı ürün 119 tl olmuş ve %20 indirim gelmiş. yani 95.20 tl olmuş. bir gün önce alsaymışım kardaydım. sanırım ürünlere zam yapma modeli değişti.
  • güzel keriz silkelediler.
  • rapor çok güzel. yorumlarda bir arkadaş hepsiburada'nın kampayasına 21'inde başladığını söylemiş ki çok doğru aslında. grafiklere de baktığımız o tarihlerde hb özelinde düşmeyi de görebilirsiniz. raporu hazırlayan arkadaş önümüzdeki sene kasım ayını tümüyle dikkate alacaklarını söylüyor ki takip ettikleri ürünler de artarsa rapor çok güzel bir hal alabilir.