• 1 gün öncesi mavi jeans 'de taşlanmış bir kazak beğenmiştim. 70 tl etiket fiyatıydı indirimi ne dedim yarın belli olacak dedi. ertesi günü tekrar gittim aynı ürün 119 tl olmuş ve %20 indirim gelmiş. yani 95.20 tl olmuş. bir gün önce alsaymışım kardaydım. sanırım ürünlere zam yapma modeli değişti.
  • trendyol'un microfost marka ürünlerindeki fiyat endeksine bakalım; 27 kasım tarihine kadar en düşük fiyat endeksine sahip olan trendyol, bu tarihten sonra uyguladığı %12,5’luk fiyat artışıyla black friday’i en yakın rakibi hepsiburada’nın 1 puan üstünde tamamladı.

bu yaptıkları resmen dolandırıcılık. ahlaksız herifler.
  • grafiklerin haline bak. bangır bangır bağıran, milyonluk reklamlar verem devasa kurumsal şirketlerin yaptıkları küçük esnaf çakallıklarına bak.

kime güveneceğimizi bilmediğimizi gösteren rapordur.
  • kara kazık günleri desek daha iyi gibi dedirten rapordur.
  • güzel keriz silkelediler.
  • adını boşuna kara cuma değil muhteşem cuma koymamışlar. adamlar muhteşem keklemişler milleti.
  • essahtan mı? karaymış cuma.
    (bkz: sen eşek olursan semer vuran çok olur) alüminyum.
  • rapor çok güzel. yorumlarda bir arkadaş hepsiburada'nın kampayasına 21'inde başladığını söylemiş ki çok doğru aslında. grafiklere de baktığımız o tarihlerde hb özelinde düşmeyi de görebilirsiniz. raporu hazırlayan arkadaş önümüzdeki sene kasım ayını tümüyle dikkate alacaklarını söylüyor ki takip ettikleri ürünler de artarsa rapor çok güzel bir hal alabilir.
hesabın var mı? giriş yap