264 entry daha
  • james donkey ürünleri çoğu sitede gerçekten indirildi
  • (bkz: playstation store)

normalde satış fiyatı 430 lira olan fifa 20, şu an 200 liraya düştü. senelerdir düzenli olarak alıyordum, bu sene almadım. şimdi alacağım.
  • black friday’in bendeki etkisi;

n11: 240 gb ssd 160 tl (piyasa 180-200)
    hepsiburada: çaykur tiryaki 1 kg 27,99 tl x2 (piyasa 31-35)
    trendyol: head&shoulders 450 ml 14 tl x2 (18-22)
    morhipo: network palto 299 tl ( ne sen sor ne ben söyleyeyim)
    n11: adidas terrex tracerocker 299 tl (400-600)
    amazon:prima bebek bezi 84’lü: 98 tl x2 ( piyasa 114’den baslıyor, sonu yok)
    hepsiburada:bebek maması 104 tl ( market 139 tl, net 114)
    hepsiburada: kağıt havlu 12’li 19 tl(market fiyatı 30 tl)

ihtiyaç listesi yapıp takip edenler için kârlı bir hafta olmuştur.
  • uygun fiyata laptop gören duyan varsa bir zahmet bilgilendirilmek istediğim veritabanıdır.
  • eyeconnection.com

gerçek fiyatlarının üzerinden tüm güneş gözlüklerinde indirim yaptılar. eğer güneş gözlüğü ihtiyacınız varsa, yaza hazırlanmak istiyorsanız temiz iş.

william modelinden 3 tane almış birisi olarak fiyat performans der buradan uzarım.

edit: imla.
  • zara, bkmkitap, bazı sitelerdeki xiaomi ürünleri (sahtelerine dikkat edin), corendon airlines (antalya ve ankara'dan almanya'ya 500-600 liraya gidebilirsiniz)

diğerleri yalan dolan. ya önce zam yapıp, sonra indirim yapmışlar. ya da zaten indirime girecekleri tutarı girmişler. abd'de bu olay komple stok eritmek için yapılır. depo maliyetleri, stok tutmak yerine nakit tutmak daha avantajlıdır. lakin türk firmaları böyle düşünmez.

bonus: xhamsterlive bedava 50 token veriyormuş.
  • mango da gerçekten bindirim indirim yapmadan indirmiş fiyatları bu sene çok sıkı takipçisiydim kendisinin
  • harvard business review yıllık dijital üyelik 39 tl.
  • harley davidson'dan değeri 500tl olan botu bana 120'ye kapattıran indirimdir ama veritabanı yoktur, lakin ben aldıktan 2-3 dk sonra tekrar fiyatı 500 bandına çıkmıştır.
  • (bkz: shopigo) çok güzel indirimler var. 579tl ye alacağım ayakkabıları 405’e aldım. mutluyum.
275 entry daha
hesabın var mı? giriş yap