• albümde şarkılara rock n roll ruhunu tamamen veren gitar riff'leri sanki 80lerde yazılmış ve bekletiliyormuş, şimdi ortaya çıkarılmış gibi. haylaz bir arkadaşım çıkıp deseydi ki, bu albüm ac/dc'nin 80'lerden kalan kaliteli bir bootleg'i, bu yalana kanardım.

skies on fire ve war machine ise babaların en sağlam iki şarkısı zannımca. ismine gurban olduklarım, alabildiğine rock n roll beybi!
  • kis mevsiminde yol uzerinde yagmurdan ya da ciyden sonra olusan, cok ince ve cok seffaf oldugu icin koyu renkte gozukup, gozu yaniltip, kazaya yol acan doga durumu.
  • dinlerken inanılmaz bir tad aldığım ac/dc albümü. gerçekten adamlar 8 sene sonra %120 ac/dc tadında bir albüm yapmışlar. mükemmel.
  • en az the razors edge kadar iyi olan bir albüm olmuş. smash n grab, stormy may day, black ice ve money made şimdiye kadar en beğendiğim şarkılar. albümü tam hazmedemedim henüz ama son derece heyecan verici diyebilirim ilk 2 dinlememden sonra. şu dönemde rock dinlemeye başlayan bir sürü gence zorla dinletilirse dünya daha güzel bir yer olur diyorum.

(bkz: for those about to rock we salute you)
  • karabuz holdingin urettigi spor giyim esyasi markasi. karabuz - black ice walla yaraticilik abidesi.
  • insanı resmen zıvanadan çıkartan, anırtan bi albüm arkadaşım. evrenin en sert müziği ve saf rock'n roll daha ne istiyorsun. dinleyip beğenmeyene aborjinler tıklatıyormuş küçük sözlük kullanıcısı koşş koşş!!
  • bir jean markası idi ,black ice gülşen in ilk piyasaya çıktıgı günlerde piyasayı domine etmeye çalıştılar. gülşen in klibine sponsor oldular,ancak sonları felaket oldu, önce 3 milyona satılan jean ler.sonrada kapalıyız yazısı.
  • 'neden hala ac/dc?' sorusunun cevabı...
  • gizli buzun asfaltın renginin siyah olduğundan mütevellit olsa gerek, gavurcası. yoksa ölüm tehlikesine mi dikkat çekmek istediler? evet. bence de.
hesabın var mı? giriş yap