şükela:  tümü | bugün
  • abc'nin 2014-15 sezonu için onay verdiği komedi dizisi. laurence fishburne, anthony anderson dizinin başrol oyuncuları.

http://tvbythenumbers.zap2it.com/…th-murder/261919/
  • 2014-2015 sezonunun ilk yarısında başlayacak olan dizidir. diğer hepsi için (bkz: 2014-2015 sezonu amerikan dizileri)

yaratıcı: kenya barris (the game, are we there yet?)

oyuncular: anthony anderson (guys with kids), tracee ellis ross (girlfriends), laurence fishburne (hannibal)

başlama tarihi: 24 eylül
  • --- spoiler ---

morpheus? ne arıyorsun sen bu dizide?

--- spoiler ---
  • zenci komedisi olduğu için kaçırmadığım hemen ilk bölümü çıktığı gibi başladığım dizi.
    ilk bölümünden gayet hoşnut kalmıştım. bugün ikinci bölüm de malum ortamlara düşmüş bakalım nasıl.
  • 2. sezon onayı alan dizi.

http://acikanten.net/?p=22493
  • çok keyifli bir dizi.

en son izlediğim bölümünde amerikadaki polis şiddetini, siyahi çocukların gelecek kaygısını ortaya koymuştur ve bunu korkmadan yapmıştır.

tebrik ediyorum cesaretlerini.
  • 2. sezon 12. bölümde trump'ın seçimleri kazanması konusunu çok başarılı bir şekilde işlemiş olup aynı anda hem kızgınlığı hem de empatiyi çok başarılı bir şekilde vermiş, komikliğini de korumuştur.
  • 4. sezona çok iyi bir başlangıç yapmış dizi.

sessiz bir şekilde efsane olma yolunda ilerliyor.
  • besıncı sezon dorduncu bolumde konu prınce....
    prınce ın neden cok onemlı bır sanatcı oldugunu aıle ıkı ıkız kardese anlatmaya calısıyor.

anne-baba ılk sevısme deneyımlerınde sımdı prınce olsa ne yapardı dıye dusunduklerını soyluyorlar.
    abı bızı prınce muzıklerı eslıgınde yaptılar dıyor. ve ben seksı prınce sayesınde kesfettım. erkek oldum.
    ıkızler ılgımızı cekmıyor deyıp duruyorlar.

buyukanne hem anne, hem baba, hem calısan, hem ev hanımı her sey oldum. hep prınce vardı dıyor.
    buyukbaba ıscıyken prınce sayesınde hakkımı aradım ve ıstıfa ettım dıyor.
    abla prınce ılk kez aıds ten bahsettı, ılk kez ıscı haklarından bahsettı. ben onun sayesınde bır durus sahıbı oldum ve sıyasal olarak aktıflestım dıyor.
    ıkızler bıraz anlamaya basladık dıyorlar. ama tam degıl.

ve bırden ıkızlerden bırı:
    -ınternette arastırdım. he had somethıng dark. -onun karanlık bır yanı var- ı love ıt. ı get ıt. -onu sevdım ve onu anladım-dıyor.
    ve purple raın calmaya baslıyor....
    :)
  • --- spoiler ---

-anne bırınden ıntıkam almak ıstememek ne demek?
    -onu cok begenmek, onu cok sevmek demek.
    --- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap