şükela:  tümü | bugün
 • chernaya molniya adı ile çıkan ingilizcesi black lightening olan 2009 rus yapımı bilim kurgu filmi. eğlenceli vakit geçirtiyor. biraz benzerlik bulabilirsiniz diğer filmler ile ama yine de güzel.

  http://www.imdb.com/title/tt1569364/
 • spider man omurgasına inşa edilmiş pazar sabahı filmidir. siz mutfakta sucuklu yumurta ile uğraşırken o ekrandan oynamaya devam edebilir. çay tazelemek için mutfağa yöneldiğinizde durdurmanıza gerek yoktur. olmaz mı? olur, izlenir biter gider.
 • tony isabella ve trevor von eeden tarafından 1975 yılında yaratılmış, dc comics'e ait çizgi roman karakteri.
  elektriğe ve gücüne hükmeden bu karakterin güçleri arasında elektrokinesi ve yine elektriğin gücüne bağlı olarak ışık hızında hareket etme vardır.
  black lighting
 • cw'dan onay geldiği takdirde gelecek sezon dizisini izleyeceğimiz dc comics karakteri. cw'nun supergirl, the flash, arrow, dc's legends of tomorrow'dan sonraki beşinci dc dizisi olacak.

  edit: onay geldi.
 • dc dizilerden iyi yürüdü. lot'un ve the flash'in başarısının bunda payının büyük olduğunu düşünüyorum. bu aralar zencili sh'lerin ekrana aktarılması olayı da artmışken hazır. isabetli bir seçim olmuş. bekleyelim.
 • cress williams tarafından canlandırılacak. diziden ilk poster de gelmiş.
 • müzik seçimi ve siyahi oyuncu kadrosuyla ilk fragmanından luke cage havası aldım. diğer cw dizilerinden farklı, daha ciddi bir yapım olacak gibi görünüyor.

  ayrıca youtube yorumlarını okuyunca fark ettim, bir sahnede barry allen'ın laboratuvarı kullanılıyor.
 • müzisyen, marvin "krodon" jones ııı, cw'nin yeni dizisi black lighting'de bir süper kötüyü canlandıracak. canlandıracağı karakter tobias whale. tobias whale, black lighting için sıradan bir düşman değil. black lighting'in en azılı ve eski düşmanlarından. dizideki rolü de muhtemelen büyük olacak.

  yapımın yönetmeni salim akil yaptığı açıklamada “çocukluğumdan beri bu hikaye hakkında çok şey biliyorum. hayatımda şiddet, ölüm, umutsuzluk ve dünyada kimse seni önemsemiyormuş hissiyatına uzak değilim. çizgi romanlar benim için bundan kaçışın tek yoluydu. ben 13 yaşındayken black lightning’i okumaya başladım ve sonunda bizi kurtarabilecek biri olduğunu hissettim. şimdi dizi olarak black lightning başkalarına umut olacak.” dedi.

  “karakter odaklı bir dizi olacak bu, her hafta farklı bir dövüş olacak mı bilmiyorum. kesinlikle haftalık kötüler ile verilen bir savaş olmayacak. şimdiye kadar dizideki en ilgi çekici karakter tobias.” diyen akil yaptığı işten son derece memnun kalmışa benziyor.
 • dc'nin çok güzel karakterleri var (justice leage / unlimited çizgi filminde gördüğümüz gibi) ancak bunların değerini bilmiyor. cw'nin uyarlamalarından görmek zorunda kalıyoruz. ama black lightning'in dizisi güzel olmuşa benziyor. arrow'daki soap opera havasını da temizlerse iyice keyifli olur.

  https://www.youtube.com/watch?v=ixcx2qvonom