şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
3904 entry daha
  • 5. sezon diyerek; üç (rakamla 3) birbirinden ergen, yüzeysel, ezber bozamayan bölümü kakalayan dizi. hiçbir şeyi beğenmeyenler klübü üyesi de değilim. önceki sezonları ile kendi döngüsünü arşa çıkardığından mütevellit bu lay lay bölümleri beğenmek çok zor kanımca.
  • 5. sezon ikinci bölümdeki bauer miydi neydi o çocuğu ssg ye, ceo kadını dürümcüye benzeten bir tek ben miyim?
  • 5. sezon iyiydi demeyeceğim ama genel geçer bir kural var. yaygınlaşan popürleleşen güzel şeyler değer kaybeder, çünkü artık sizi diğerlerinden ayıran, tanımlayan bir şey değildir.

5. sezon 1. bölüm, 1. sezon 1. bölümden çok daha black mirrordur ama artık ayağa düştü, nerede o eski black mirrorlar demek lazım.

ha bi de zenci ve gay görünce kısa devre yapan tipler var amk. sakin olun.
  • 5. sezonu ile hâlâ gönlümdeki yerini korumaktadır. aradığı ekşını bulamayanların, bölümlerin alt metnini okuyamadıklarını ve sığda kaldıklarını düşünüyorum. en güzel bölümler olmayabilir 5. sezon bölümleri ancak bence hiç de yabana atılacak cinsten değiller.
  • "beşinci sezon olmamış" yorumlarını görünce ay bana bir gülme geliyor. ikinci sezondan sonra "olmuş" olan sayılı bölüm vardı zaten. diziyi netflix'in eline düştüğünde keşfedince böyle komik yorumlar ortaya çıkıyor işte.
  • 5. sezon 2. bölümünde thom yorke olan dizi.
    fark edip bulana benden iki bira.
  • t:channel 4 günlerini özleten dizi.
  • 5.sezonun ilk bölümü oldukça iyiydi. black mirror’a yakışan bir bölümdü. diğer iki bölümü beğenmedim kötüydü.
  • 5. sezon 1. bölüm vasatın altında kalırken, 2. ve 3. bölüm rezaletin ta kendisidir.
  • 5. sezonun ilk 2 bolumuyle boka saplanan dizidir.
    hadi 5x01 black mirror ozgunlugunden uzak olsa da yine de idare eder bir bolumdu.
    fakat 5x02 kanimca rahatlikla en kotu black mirror bolumlerinde ilk 5’e oynar.
116 entry daha