• 5.sezondan sadece üçüncü bölümü izledim milet cyrus olan. fena değildi bence ama yine de 4 sezondur her bölüm şok olduğumuzdan çok beğenmedim.

--- spoiler ---
    miley’in bebeği fikri çok güzel bir fikir bence ama tam işleyememişler bence konuyu. daha yaratıcı bağlayabilirlerdi. mesela bu bebek hayranlara ciddi zararlar verse, çocuklar ona özense vs. farklı sekillerde işlenseydi gerçekten “ bak işte teknolojinin olumsuz etkileri” derdik. bundan ziyade hannah montanadan hallice bir bölüm olmuş bence

--- spoiler ---
  • 5. sezonu ile bir efsanenin sonunun geldiğini gördük.

2. bölümde andrew scott'un oyunculuğu bölümü izlenilebilir kılmış ama 3. bölüm bildiğin amerikan teenage aksiyon filmi gibiydi. 1. bölüm ise izlenilmemesi gerekenlerden bence.
  • öncelikle (bkz: ertuğrul özkök ve gelin itiraf edelim konsepti)

--- spoiler ---

5. sezonu kısmen tırt mırt ama özellikle mortal kombat, tekken ve street fighter ergen erkeklerin (kızlar da var tabii) oyunun dijital kodlarına dönüşüp/girip chun li, sonya blade, kitana, christie monteiro ve nina williams gibi karakterlerle sevişme fantezisi vardır. anlaşılan senaristinin de varmış.

--- spoiler ---
  • smithereens hariç çöp bir beşinci sezona sahip dizi. netflix'ten kurtulmadan kendisine gelemez zaten.
  • ilk sezon ilk bölümü izleyip hemen sonra son sezon son bölümü izlerseniz arada ne kadar kalite farkı olduğunu apaçık görebileceğiniz dizi.
  • 5. sezonu yayınlamasına çok sevindim. böylece artık black mirror beklemekten kurtulduk. bu sezonun herhangi bir bölümü için efsane/muhteşem/şahane diyen insan algı budalasından başka bir şey değildir.
  • son sezon iyi değil ama kötü de değil
  • yeni bölümleri nerden izlediniz yahu? web'de arayınca karşıma hep bandersnatch çıkıyor..
  • doctor who'dan sonra amerikanlaşmaya başlayınca sıçıp batıran bir diğer ingiliz dizisi.

o zaman ingiliz müzik grubu olan bloc party'den gelsin.

helicopter

"stop being, so american
    there's a time and there's a place"
  • 5. sezon ile ilgili konuşursak ucuza kaçmış gibi. ekstra bir şey yok lakin 3. bölümü ile konseptin biraz dışına çıkmıştır. bu farklılık yaratmış olsa da aslında 1,5 senede yapabileceğin bu ise eğer seriyi bitirmek daha faydalıdır.

netflix' deki izlenme oranlarına bakılarak 6. sezonu çekilecek seri.
hesabın var mı? giriş yap