şükela:  tümü | bugün sorunsallar (9)
1589 entry daha
  • bölümleri yeni bitirdim ve ben ne izledim az önce tepkisi ile buraya geldim sözlük.

--- spoiler ---

iş teklifini kabul etmek istiyorum, dönüp dolaşıp başa geliyorum. iş teklifini mecbur kabul edemedim. e ne anladım bu seçimlerden. bir de uyuşturucu teklif ediyor elaman, hayır diyorum çayıma atıyor. nerde benim seçim hakkım??
    beni kontrol eden kim mevzusunda eğlendim biraz, ama yine o işareti seçmekten başka şansımız yok.

--- spoiler ---

güldük eğlendik, ama aşırı havada kalan bir senaryo ve deneyim oldu benim için. linç yemem umarım ama bu kez olmamış. puanım 10/5 o da oyuncuları ve çekim kalitesinden dolayı.
  • --- spoiler ---

izlemeyen okumasın işte salak salak
    --- spoiler ---

ey kasıntı, kaypak, ikiyüzlü( bak bu bandersnatche de uydu hem), sığır, kaynatasız -ehehe kimin adamı oldugumu anladınız bak sikkofield kaç yıldır yazıyor ediyor hala sizden ümidi var. benim de vardı ümidim ve dediği kadar da varmışsınız harbiden de- en ufak baş ağrısında bayer logolu parasetamolünü zıkkımlanan popüler bilim duygusuzları... dünyadan haberiniz yok lan sizin. aptalsınız la olum bu kadar mal olunmaz allah kahretsin sığır gelip sığır gitmişsiniz biriniz de lsd den, monarch(kral, hükümdar) zihin kontrolünden biriniz bahsetmemiş. tabi anlamamanız normal. film imgelerle dolu. format format diye yırtınıyosunuz entryleriniz bomboş. ekşi şeylerdeki bandersnatch yazılarını okudum adam colinin diline yapıştırıp butlera da verdiği lsd ye hap demiş hap. ınanabiliyor musunuz.
    mk ultra'nın olmazsa olmazıdır lsd. o butler da mk ultra maduru. tavşan imgelerinden falan da çakmamışsınızdır filmi boş boş izlemişsiniz. neyse butlerin colini takip ettigi diyalogda dedi ya colin deliktesin diye... (bkz: alice harikalar diyarı)
    film afişinin cam kırığı olması, filmde gökkuşagı renklerinin gözümüze sokulması... hep zihin kontrolüne ait imgeler. herifler koymuş film analizi diye ekşi şeylere, filmin %15 i etmiyo yazılanlar. hele pacsi, demek istendigini, ne anlattıgını -benim hala çözemediğim, aklımın almadığı şeyler var- kavramayıp, üstüne üstlük araştırmayıp bunları hasır altı ederek nasıl ekşi şeylere girebilmiş...yazık çünkü entryi oraya seçenler de bilmiyor. hele filmin en güzel yeri olan, çocuğun mk ultra belgelerini ifşa ettiği son bölümü hakkında hiçbir esame okunmamış.
    onur kırıcı ifadelerimi kale almayıp özüne bak dediğimin.

(bkz: trance formation of america)
    https://www.docdroid.net/…-baykus-imparatorlugu.pdf
7 entry daha