• top dawg ve kendrick lamar tarafından black panther filminde kullanılmak üzere hazırlanan şarkılar. "music from and inspired by kendrick lamar, the weeknd & sza" diye de geçiyor.

black panther” – kendrick lamar
    all the stars” – kendrick lamar & sza
    x” – schoolboy q, 2 chainz & saudi
    the ways” – swae lee & khalid
    opps” – vince staples & yugen
    i am” – jorja smith
    paramedic!” – sob x rbe
    bloody waters” – ab-soul, james blake & anderson .paak
    king’s dead” – kendrick lamar, jay rock, james blake & future
    redemption” – zacari & babes wodumo
    seasons” – mozzy & sjava
    big shot” – kendrick lamar & travis scott
    pray for me” – kendrick lamar & the weeknd
  • iki gündür i am t'challa diye gezmeme neden olan albüm. efsane olmuş.
  • black panther filminin soundtrack albümü.

kendrick lamar rüzgarı esmeye devam ediyor, adam estikçe esiyor, estiriyor. yani bu adam bu kadar projenin altından bu kadar iyi bir şekilde nasıl kalkıyor, bilmiyorum. yaptığı bir işe tam doyamadan üstüne yeni bir iş koyuyor. dur canım ya daha damn dinliyoruz biz!

albümde 1-2 tane boş şarkı var hoşuma gitmeyen onun dışında çoğunluğunu beğendim.

black panther yorumsuz, tek yapabileceğim yorum çok dikkat çekiyorsun artık, çekme! *

paramedic!, x, all the stars favorilerim. özellikle x'e inanılmaz tutuldum. resmen bağımlılık yapıyor.

tabii benim açımdan bir eksiği var albümün o da beyonce. yapsalardı freedom 2'yi kendrick ile beraber, üstüne bir de klip çekselerdi #blacklivesmatter mesajlı, bıktık sizin siyahi işlerinizden diyenler bir tarafa kendinden geçen black amerikalılar bir tarafa, yıkılırdı yine ortalık. olayın iyice filmden çıkıp, sansasyonel olmasından ve faşik beyaz amerikan halkının gişe baskısından korkmuş da olabilirler. super bowl sonrasında bile ayaklanmıştı bu düşük iqlu beyazlar *
    bu ikisi çok tehlikeli ve resmen siyahilerin taptığı insanlar temkinli davranmak gerek *

neyse yine boş boş konuşup, albüm başlığı altında mesaimi yedim. all the stars ve müthiş klibiyle bitiriyorum entryi
  • galiba gün geçtikçe daha fazla kendrick lamar hayranı oluyorum. tapıyorum sana reyis, gönül bahçemin en güzel gülü müsün sen?

all the starsı aşırı beğendim zaten, albümü baştan ancak dinleyebiliyorum, şu jorja smith bacımızın da yıldızı bi parlayabilir bence. black panther zaten çokyi olmuş. filmi şimdiden yeni kendrick lamar şarkıları için sevdim. king's dead de ilk dinleyişte aklımda yer etti, bi tutam james blake size ve cildinize iyi gelir.
    albümü daha çok dinledikçe şarkılar altında fangirllük yapacağım.
    sevgi ve saygılarımla,
    j.

bi dakka bi dakka, x de çokyi. onu yazmamışım.
  • bünyemde bağımlılık yaratmış seasons adlı parçaya sahip film soundtrack albüm inspired by and bilmem ne şeysi
  • o kadar iyi ki, hayatımda ilk defa bir filmi sırf soundtrack albümü yüzünden gidip izlemiş oldum.
  • tartışmasız, yılın en iyi albümlerinden biri. muhteşem vokaller. mükemmel altyapı. tekrarlayan motifler çok hoşuma gitti. tek dinleyişte her türlü duygusal patlamaya sokabilme gücüne sahip. herkese göre bir şey var.

çıktığı günden beri toplamda 100 defa baştan dinlemişimdir zahir.
  • hayret bir olay ya soundtrackmis, degil bu albumu bir filme icin yapmak albumun kendine bir film cekilmeliydi.

zaruri edit: yuh abartmışım da kabartmışım bir daha dinledim bugün hiç beğenmedim bile??
hesabın var mı? giriş yap