• "-son 400 gecilirken arkalardan black pearl un ataklarini goruyorum.en sagda kral batur kosunun lideri,onun solunda sunday surprise,sol kulvardan black pearl geliyor !! black pearl geliyor !! bir boyda fark yapiyor ve kosuyu halis karatasla black pearl kazaniyor."

nidalari esliginde yatan kuponlar ogretmistirki black pearl'un kostugu yarista surpriz her turlu patlar.
  • şahane bir bryan adams parçası.
    deep down in mississippi
    i found my sweet delta blues
    she weaved a little southern spell on me
    made a little voodoo
    she was born the bright side of midnight
    when her mama was seventeen
    she was a hot blooded - god fearin' - gospel girl
    the finest that i ever seen
    she's black coffee - little bit 'o cream
    sweet brown sugar - my midnight dream
    black pearl - my kinda girl
    just the kind of thing to rock my world
    black pearl - she's my kinda girl
    met her in a dixie diner
    put on the southern hospitality
    i can still smell her sweet molasses
    running all over me
    we started rollin' like the river
    like a twister tearin' through the town
    tongue tied - satisfied - 'n southern fried
    as she drove this ol' dixie down
    she's black coffee - little bit 'o cream
    sweet brown sugar - my midnight dream
    black pearl - my kinda girl
    just the kind of thing to rock my world
    black pearl - she's my kinda girl
    yeah she's alright - yeah she's ok
    makin' love night - she really made my day
  • bunun benzeri (ya da taklidi neyse artık...) pastel 90'dır.
  • rebel ve sidney housen'in harika parcasi.

black pearl (o bir korsan)

ayrica

(bkz: he's a pirate)
  • isviçre'nin montreux şehrinde bulunan bir gece kulübü.
  • ev yapimi liquit ureten marka. mensei izmir. suan buyume asamasinda. ilerde adi bolca duyulabilir.
  • bosna hersek'teki süper tatlı mostar şehrinde bulunan süper vasat pub. sıcak hava, yaz şortu ve salık gömlek kombininin bana verdiği yetkiye dayanarak bir adet mojito söyledim. bu arada hırvatistan'ın maçını izliyorduk bu mutlu, sıcak ve sevecen atmosferi olan mekanda, hırvatistan forması bile hediye ettiler sağolsunlar, biz de destekledik tabii. akabinde mojito olduğu iddaa edilen bir içecek masama bırakılarak siparişim tamamlanmıştı. fakat bu yaratık, mojito gibi gözükse de beypazarı maden suyundan hallice bir tadı vardı. alttan sessizce vuran hafif bayık ve ince rom tadı ve zaman zaman asidini hissettiğiniz limon tadından başka sunacağı bir lezzet olmayan bu kokteyl bana tam olarak 11 türk lirasına denk gelen bir fiyattan takdim edildi. bira ve rakıları fena değil. ilginç bir mekân vesselam, mostar'a kadar gitmişken bir ziyaret edilebilir, ya da edilmez, kaçırılan büyük bir şey yok.
  • çok az kişi bilir bunu. tanım yapmak gerekliği olduğu için kendisi hakkında sadece çok göreceli olsa bile değer verilmesi gerektiğini söylediğim bir yat. tahminen yani hatırladığım kadarıyla 38 metre olması gerek. şu an araplara satılmıştı en son.

her yönüyle sanat eseridir. çalıştığım ve içinde bulunduğum her an hatıradır. resmini koymak isterdim ama bulamadım.
  • bryan adams'ın' 18 till i die ' albümünün en güzel parçalarından birisidir. üniversite yıllarında walkmen de pili bitmesin diye kalemle geriye sararak üst üste defalarca dinlemişliğimiz vardır..
hesabın var mı? giriş yap